Kështu e dridhë Kallashi (VIDEO)

Kallashi

​Valltarja seksi e klubeve të natës, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, ka postuar në profilin e saj në Instagram një video në të cilën ajo shihet duke i dridhur të pasmet.

Lëvizjet e saj seksi dhe dridhja e prapanicës, bëjnë që të rinjtë të ‘shashrisen’ pas Kallashit.

Për me shumë shikojeni videon:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *