Këngëtarja Shqiptare pa të brendshme në skenë (Foto)

Iva

Ajo është një nga këngëtaret më seksi dhe më provokuese të shoubizit shqiptar.Edhe pse nuk njihet shumë, Iva Aliko duket se premton shumë.

Për të tërhequr sa më shumë ndjekës, ajo ka vendosur të provokojë duke dalë në skenë pa mbathje.

iva0 iva1 iva2 iva3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *