Këngëtari shqiptar derdh eurot mbi vithet e vajzave

Për disa kohë Stine u shkëput nga tregu muzikor, por pritja ia vlejti.

Një prej këngëtareve me të dashur për publikun shqiptar në skenat e videoklipit të tij më të ri shfaqet duke “e djegur” me gocat e ‘’Maria Bonitës’’.

 

Në skenat e këtij videoklipi ai derdh eurot lumë mbi vidhet e tyre.  Vajzat performojnë në tub dhe Stine derdh eurot pas lëvizjeve të tyre.

 

E mesa duket këngëtari ka zgjedhur vendin e duhur për të xhiruar klipin e tij, pasi vajzat e ‘’Maria Bonitës’’ siç duken edhe xhirimet e videoklipit të Stines kanë linja perfekte.

Klubi më i frekuentuar i natës në kryeqytet me “panterat” e zjarrta është zgjedhja që Stine ka bërë për të sjellë një super videoklip.

Stine, në xhirimet e këtij videoklipi shfaqet mjaft në formë me vajzat e Maria Bonitës që kërcejnë rreth tij.

Këngëtari e djeg me gocat e ‘’Maria Bonitës’’, derdh eurot lume mbi vithet e tyre on Vidnews.

Me siguri çdo mashkull do të donte të ishte ne vendin e tij dhe ajo që mund të thuhet si përfundim është se ky videoklip do të ketë sukses të garantuar.

 

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *