SHPËRNDAJE

Fjolla Morina

Por, ritmi i punës nuk ia fal këngëtares pauzimin e gjatë dhe si rrjedhojë, ajo ka nisur menjëherë punët për projekte të reja. Siç iu kemi njoftuar, ajo në këngët e radhës do shfaqet alla Nicki Minaj dhe duket se nuk do jetë e mëshirshme për disa persona të caktuar.

Në një prej imazheve nga studio ku po inçizon këngët e reja Fjolla ka shkruar: ‘Jam gati t’i vrasë ca prostituta’. Nuk dihet nëse ky shkrim i adresohet ndonjë kolegeje të saj me të cilat do konkurrojë nè projekte muzikore apo këtë epitet Fjolla ia ka adresuar dikujt tjetër. /Prive

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU