SHPËRNDAJE

Kallashi

Valltarja seksi, Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi, nuk la asgjë pa iu treguar fansave të saj.

Këtë herë ajo ka goditur në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar një foto duke bërë marrëdhënie seksuale.

Kallashi përveç që poston foto dhe video duke vallëzuar, tashmë ajo i ka thyer të gjitha tabut duke publikuar edhe intimitetin e saj.

Valltarja ka marrë komente të ndryshme nga fansat e saj./Gazeta Express/

Kallashiseks

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU