SHPËRNDAJE

don1

Valltarja super seksi, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi gjithmonë na vjen me kostume provokuese.

Kësaj radhe ajo na ka ardhur me një kostum, që është pothuajse e mbështjellur me zingjirë që duket mjaft seksi.

Kallashi në profilin e saj zyrtar në Facebook, ku edhe ka shumë ndjekës në të, ka postuar një foto provokuese ku është mbështjellur me zingjir.

Fansat e quajn “raket” dhe “yll bote”.

Ajo duket për mrekulli me linjat e saj bombastike

Kallashi

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU