SHPËRNDAJE

jam nje biznesmene nga Tirana, kerkoj nje mashkull sekret pa limit moshe per nje lidhje sekrete ose per caste intime… jam e martuar , jam 30 vjece ,,,, ju paguaj per kenaqesine qe do me jepni sepse po ndihem e vetmuar dhe kam nevoj qe te kam caste te lumtura. Paraja shkon e vjen dhe nuk e kam problem parane. Pres ata persona qe dinë ta shijojnë jeten… me telefono Viber-Whatsapp; 0697540… Per vazhdim kliko posht shkrimit ne video pastaj shfaqet nr komplet.

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU