Jam një vajzë nga Gjermania kërkoj një mashkull per lidhje serioze kontaktoni ne numrin tim..

Jam një vajz nga Gjermani jam e kompletuar me shtëpi pune jam me ekonomi të mirë jam shum simpatike e paraqitshme femër serioze dhe kerkoj një lidhje serioze te jete i paraqitshem te kete ekonomi te mire të jetë serioz dhe me karakter. Të mos ketë njeri në ngarkim edhe unë nuk kam. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë për të komunikuar… ose klikoni ne reklamen posht shkrimit dhe merrni numrin tim

Author: Gazetavip

2 thoughts on “Jam një vajzë nga Gjermania kërkoj një mashkull per lidhje serioze kontaktoni ne numrin tim..

  1. pershendetje jam nga prizreni me profesion jam massager punoj jam kerkim fati mendoj se jma shum i isnqert numri im per kontakt viber ashtr +383 45 550 804 te pershendes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *