SHPËRNDAJE

Nje nat e vonshme dhendrri u kthye nga puna un isha e zhveshur dhe e shtrir ne dhomen e motres motra iku ne spital sepse kishte temperatur djali saj.Erdhi dhendrri hyri ne dhom ishte drita e fikur un isha e mbuluar me cershaf u fut ne krevat me ferkonte ngapak tha qenke zbutur nga bytha un u qesha me diktoi deshi te del i thash ne qoft se se ben me mua do ti tregoj motres u bind qe duhesh te ta bente un fillova me nje te lipir u skuq i erdhi mir me kapi per…kliko ne reklam per vazhdim…..

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU