SHPËRNDAJE

Jam nje vajz 23 vjeqare qe 8 muj jam feju me ni djal qe jeton ne gjermani e kem ma kunor per mem mar aj atje por aj po gjan nonstop arsye per mos mem mar. Niher nkurs derisa e japa testin A1 tani terminin.

Niher mka qu foto tu fol neper rrjete sociale me tjeter kan ja kom fal at gabim,e prita derisa merdh kur me erdh termini aj atje e la punen e erdh nkosov…

K likoni ne video me posht dhe lexojeni te plote artikullin:

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU