SHPËRNDAJE

kallasjo1-1-1

Vallëtarja dhe këngëtarja me famë, Donjeta Kosumi, e njohur me nofkën Kallashi, po befason fansat e saj më fotografitë provokative, që publikon herë pas herë në rrjetet sociale.

Por a e keni idenë se si dukej Kallashi kur ishte e vogël. Së fundi ka filluar të qarkullojë në rrjete një fotografi e saj nga fëmijëria, të cilën jua servirim ta shikoni më poshtë.

kallashi_1456764597-2961660

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU