SHPËRNDAJE

Fatmir Hysenbelliu është një nga të rinjtë më të pasur e më të përfolur në kryeqytet. Ai është tepër I koemntuar për jetën luksoze dhe ushtrimet e shtrenjta që bën. Dhe së fundmi, pikërisht në një nga udhëtimet e tij, Fatmiri ka patur rastin të takojë seks simbolin Pamela Anderson. Këtë moment ai nuk e ka lënë t’i shpëtojë pa një foto. Per te par videon kliko ne reklam dhe pas 5 sekondave do te shfaqet video.

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU