SHPËRNDAJE

Përshëndetje, une quhem Iris nga Prishtina dhe jam modele. Jam Kosovare qe jeton jasht dhe nuk kam shume shoqëri. Për këtë arsyje kërkoj shoqëri të re që mund t’i shkëmbejm fotografi të ndryshme ne whatsapp ose viber.

Jam e interesuar per djem që kanë whatsapp ose Viber, që të mundem me jau dergu shumë sete të fotografive që i kam +18 dhe me më tregu se cilat me i postu në faqen time personale. Numrin tim e gjeni të mshefur në reklamë posht shkrimit, vetem K likoni në reklamë dhe ju del nr. Kiss

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU