Harrojeni Gresen e Besianen, shikoni Agnesen e Shkurte Fejzes

Këngëtarja Shkurte Fejza është nënë e tri vajzave dhe një djali. Ajo, ka folur edhe vetë për marrëdhënien e shkëlqyer me të bijat, që i ka edhe si shoqe, shkruan “Kosovarja”.

Gresa prej vitesh është e njohur për publikun, pasi ajo shkoj rrugës së të ëmës.

E, së fundi u aktualizua mjaftë edhe Besjana, e cila sjelli këngën me titull “Melodi”, që u mirëprit nga publiku, e stili i saj u kritikua pozitivisht, shkruan “Kosovarja”.Të bukura janë Gresa e Besjana, ama vajza e vogël e Shkurtes, Agnesa, po duket tamam si modele.

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *