Griezmann apo Jovic, Barcelona ka vendosur cilin ta transferojë

Barcelona është duke e kërkuar pasuesin e Luis Suarez.
Luis Suarez po shkon drejtë përfundimit të karrierës, andaj Barcelona po kërkon një zëvendësues të tij.

Skuadra katalonase ka dy shënjestra si, Luka Jovic dhe Antoine Griezmann.

Barcelona thuhet se ka hequr dorë nga sulmuesi franceze, duke u fokusuar në atë serb.

Jovic kishte një paraqitje fantastike te Eintracht Frankfurt ndaj Interit në Ligën e Evropës, gjersa katalonasit ishin takuar me të dhe agjentin e tij në Milano pas ndeshjes.

Katalonasit i kishin bërë me dije sulmuesit serb se ata janë të interesuar ta transferojë atë në afatin e verës. /Lajmi.net

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *