SHPËRNDAJE

Geti Marina

Getoar Selimi duket se nuk po e lë të qetë të dashurën e tij. Eshtë Marina Vjollca që në një postim në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto, ku shihet e buzëqeshur edhe pse fotoja nuk është perfekte për të.

Aty shihet dora e Getoar Selimit teksa tenton ta fusë gishtin në hunën e Marinës. “Kur s’të lejnë rehat për të bërë foto”, ka shkruar Marina në foton e publikuar.

Marina dhe Geti po shijojnë në maksimum lidhjen e tyre.

Marinageti

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU