SHPËRNDAJE

sexyy

Sophie Dalzell në paraqitjen e saj të fundit është dukur tejet e “zjarrtë”.

E veshur me një fustan të zi dhe shumë modest, ajo ka vendosur që asetet e saj shpërthyese të freskohen lirshëm.

E ashtuquajtura femra “dhelpër” ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa është shfaqur nudo në publik.

Modelja britanike, jo rrallë herë provokon, e aq më tepër tani pas ndërhyrjeve kirurgjike.
Sofie
Sophie

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU