SHPËRNDAJE

Enca

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për formën e saj të gjoksit.Por ajo këtë gjë e bënë edhe më të dukshme kur i vë ato në pah në shumë fotografi dhe videoklipe.Enca1 Enca2


SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU