Elita Rudi publikon klipin pa të brendshme (Video)

Elitarudi

Kemi paralajmëruar tash e sa ditë për këngën e re në tregun muzikor.

Elita Rudi ka publikuar projektin e saj të parë në karrierë si këngëtare.

“Andërr” titullohet kënga e Elitës, të cilës ia shoqëruar edhe videon për të cilën është përkujdes Entermedia.

Në disa pjesë të videos prezantuesja shqiptare shihet tejet seksi dhe provokative, ku shihet edhe pa të brendshme.

Gjersa për tekstin është përkujdesur Elinel për vijën melodike është kujdes produksioni Cricket.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *