SHPËRNDAJE

Shkendije

Tabloidi britanik, Mirror ka shkruar për këngëtaren kosovare Shkëndije Mujaj duke e krahasuar atë me Kim Kardashian.

Në artikull kushtuar Shkëndijes flitet për belfiet apo foto të ndryshme të saj që ajo ka postuar në rrjetet sociale.

Mirror shkruan se këngëtarja nuk është e rezervuar me trupin e saj dhe ka bërë që të kthejnë sytë nga fotot që ajo publikon në Snap, Instagram, Twitter dhe Facebook.

ër këtë është në dijeni edhe vetë Shkëndija, e cila ka postuar fotografi nga shkrimi që i është bërë.

Kim Kardashian

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU