Jam 37 vjeçare dhe jam beqare,Kam krenarin time dhe mburrem me personalitetin tim sepse …


Pershendetje per ju Adm te kesaj faqe dhe per ju fansa.. , E ju kisha thon Fansave qe mos Ofendoni ne vend te asaj ma mir është me hesht… Un deshta shum kujt te ju them ketu se mos ekzagjeroni me Histori qe sja vlen me vujt… Mbi te gjitha është shendeti dhe familja… Un jam nje beqare jo si Disa vajza shum te reja qe po thon jam 16 vjeq e vuj per ni x Person edhe thojn qe ai është i pari po moj vajz ne at mosh nuk duhet te Mendosh per dashuri se le mo me i ndrru… shtyppe r3klamen posht per ma shume…

Eh siq isha tu thon un jam nje beqare 37 vjeqe, kam te tregoj edhe Histori dashurije po ma me Rendesi është shendeti.. Qysh Kur isha e Vogel u rrezova dhe e Lendova Njeren kemb, pas Disa perpjekjeve neper mjek u mjekova po Zoti Deshti ashtu qe te Mbetem me nje pasoj te Vogel ne kemb.. Verehem pak ne Ecje po shuuuum Pak e kjo mu nuk me pengon Elhamdulilah prej Zotit dhimbje nuk kam,

Po tash e kam Problem te vendosi e kam ba nje mosh, po kshtu me situaten e kembes qe kam as nuk jam qe vendosi me nje Person qe është me te Meta shum me pasoj te rend, e as qe Ska kurgjo, kam oferta nga persona pa behane qe thojm ne, po nuk Duaaa, Sepse neser ni fjal me ta than un lendohem e nuk Toleroj dikush me lujt me mu veq pse jam keshtu Sepse kam Krenarin Time dhe Mburrem me personitetin tim, me është ba Kompleks krijimi i familjes Sepse Zoti dhuraten ma te madhe qe te jep ne jet është femija,

jam e interesume per fat te jetes,kshtu si jam un.. Mendoj qe jeta ma e pershtatshme per Neve qe jemi me te Meta është jasht kosoves Sepse nuk ka Paragjykime, nuk po them qe ketu kam shkru te kerkoj Fatin e jetes po pse jo nese dikush vuan keshtu si un dhe don me u Rehatu ne jet me ni Person siq jam un… Me falni nese e zgjata Por me besoni se kjo Jet keshtu me është ber monoton,,, pa Ofendime ju lutem se mjaft ndihem e Paragjykume nga njerzit, po Zotit i falendrohem kshtu si jam

Author: Gazetavip

1 thought on “Jam 37 vjeçare dhe jam beqare,Kam krenarin time dhe mburrem me personalitetin tim sepse …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *