SHPËRNDAJE

Dafina Zeqiri

Pavarësisht temperaturave të ftohta, këngëtarja Dafina Zeqiri di si ti ngrejë ato. Brunia bukuroshe ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku ka pozuar provokueshëm buzë detit.

Ajo bën me dije se fotografitë janë bërë në Karaibe në Aruba, ku bie në sy trupi i saj tejet në formë dhe i tonifikuar.

Nuk dihet nëse këto foto janë të mëparshmet, apo së fundmi këngëtarja ka qenë me pushime. Prej disa kohësh Zeqiri është në lidhje me një mashkull latin nga Republika Dominikane.

dafina2 dafina3 dafina4 dafina5

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU