SHPËRNDAJE

Dafina 2Ton

Dy këngëtarët beqar të estradës sonë, nuk janë më të tillë. Këngëtarja Dafina Dauti dhe reperi 2 Ton, si duket kanë filluar një romancë së bashku.

Siç mëson Magazina.al nga burime të afërta me këngëtarët, ata ka disa javë që kanë filluar lidhjen e tyre. Për më tepër dyshimet për një lidhje mes tyre i shton edhe një fotografi e publikuar nga vetë Dafina Dauti në Instagram, ku shihet bashkë me 2Ton e në vend të përshkrimit ajo ka lënë vetëm një “zemër”, transmeton Magazina.al

Kujtojmë që Dafina dhe 2 Ton kanë sjellur kohë më parë edhe bashkpunimin e tyre “S’po ma nin”.

D2ton

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU