Cozman ia merr fytyrën Tunës (Foto)

Tunacozman

Tuna dhe Cozman janë ndër çiftet më të komentuara nga të gjithë.

Ata përveç që janë aktiv nëpër mbrëmjet muzikore, janë po ashtu edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ata kanë publikuar një foto në SnapChat ku e kanë përdorur efektin për t`i ndërruar fytyrat, shkruan Gazeta Express.
Nuk duken edhe keq në këtë foto.
Coztuna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *