‘Çmendet’ Vildanja: Bën foto nga perspektiva e ‘zogut’

VildaneZeneli

Modelja e njohur Vildane Zeneli di të “qeres” fansat e saj herë pas here me fotot e saj tejet provokative.

E këtillë është edhe fotoja e fundit në të cilën ajo shihet në bikini në rrezet e diellit, dhe nuk ngurron aspak ti ndaj këto momente me ndjekësit e saj.

Vili1

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *