‘Çmendet’ Blerona, për ramazan publikon foto nga vaska, e mbuluar vetëm me shkumë (FOTO)

Një fotografi mjaft intime e ka publikuar në Instastory.

Prezantuesja Blerona Zeqiri shihet teksa është në vaskë dhe këmbët e saj janë mbuluar vetëm me shkumë, shkruan lajmi.net

Padyshim që kjo foto e saj ka ‘ngritur’ edhe më shumë temperaturat te djemtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *