SHPËRNDAJE

Siq e dini te gjithë historinë si të Adelines ashtu edhe te Vali Corleone.

Kta dy perfaqesojn dy emra mjaft me fame ne VIP-at shqiptar, Vali nje mafioz le te themi qe e shpalosi gjith personalitetin e tij vite me par duke paraqitur veten si miljoner dhe qe kishte pasur kontakt me shum femna nga estrada. Nje prej tyre eshte edhe Adelina Ismajli e cila personalisht e ka pranuar ket gje.

Per ta shikuar videon shtypeni reklamen posht shkrimit dhe prit se paku 5 sekonda pastaj hapet videoja:

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU