SHPËRNDAJE

Supermodelja Imogen Imogen Anthony është femër bjonde që kurrë nuk ka pasur frikë të tregojë format e saj.

E atë duke e bërë në mënyra provokuese, shkruan GazetaBlic. Kështu ka ndodhur edhe të shtunën, kur nuk zhgënjeu fansat, derisa shpërndau një imazh të nxehtë në Instagram.
26-vjeçarja në këtë foto shfaqet e zhveshur derisa pozon para një pasqyre, duke e drejtuar dorën e saj joshëse në flokët e saj bjonde, ndërsa me tjetrën mban telefonin dhe mbulon thithkat. K liko mbi reklamë posht shkrimit për t’i shikuar gjitha fotot

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU