Çënari poston fotografi me të dashuren shqiptare (Foto)

Cenari

Lidhja e tyre është konfirmuar.

Modelja shqiptare Armela Abazi dhe i dashuri i saj aktori Tolgahan Sayisman tashmë i kanë shpeshtuar takimet mes tyre transmeton parrotlla.net

Madje tashmë po poston foto përmes të cilave po tregon se sa të lumtur janë ata.

Cenari1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *