< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Video

Shkenda Dubova: E dua seksin me një femër, nuk me kënaqin meshkujt Shqiptar(VIDEO)

Dubova u shpreh se nuk ka shumë pare e nuk do të humbte peshë pasiqë kështu është seks bombë. Seksi më i mirë për të është tani se para 5 vitesh e ndërkaq nuk e ka tradhëtuar asnjëherë të dashurin. Këngëtarja e cila u deklarua se është biseksuale rrëfen se nëse seksi është më i mirë me meshkuj apo femra....

Morena Taraku e tepron, publikon video duke bërë seks më një mashkull (VIDEO +18)

Morena Taraku njihet për fotot provokuese që herë pas here publikon në rrjetet sociale. Por së fundmi duket se e ka tepruar shumë pasi ka publikuar një foto gjatë raportit seksual me një mashkull. Nuk dihet me siguri nëse është Morena Taraku apo jo femra në foto, por në dixhiturë ajo nuk ka lënë asnjë shënim për të qartësuar peronazhet. Duke...

I hakohet telefoni, dalin videot seksit të Kallashit (Video +18)

Këngëtarja e njohur Kallashi bëhet horë në internet.Asaj ju ka hakuar telefoni dhe po  qarkullojnë videot me nje mashkull ku shihet se janë në mardhënie seksuale. Këto video Kallashi nuk i ka komentuar ende por thuhet se janë publikuar nga disa persona të pa autorizuar kinse kan hackuar telefonin e saj (iCloud) dhe kanë marrë këto vdeo. Facebooku i ndalon këto...

LAJMI FUNDIT / Rrahet Fashër Krasniqi bëhet për spital nga… (Video)

Kjo video e pubikuar nga një faqe në rrjetin social Facebook, shihet deputeti nga Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, me sy të mavijosur duke bërë thirrje që sistemi politik në vend të ndryshohet pasi, sipas tij, është sistem i dhunës dhe dhuna është e ndaluar, shkruan Parrotlla.net. Po i njëjti, në një emision në televizionin Klan Kosova, e sulmoi fizikisht deputetin nga...

Jam një plakë 60 vjeçare, por po e shoh ne ëndërr 20 vjeçarin pasi bëra seks me të (VIDEO)

I kam tre fëmijë, të rritur. Nuk kam pasur kurrë probleme me burrë, por kohëve të fundit në jetën time ndodhi një e papritur, e që po më brenë ndërgjegjja për tradhtinë që i bëra burrit. Kështu thotë në rrëfimin e vet nëna 50 vjeçe… Tash jam në një udhëkryq dhe në një dilemë, ku nuk po mund të gjej...

Sapo ndodhi, Aksident i Tmerrshëm: 15 nxënës të vdekur (FOTO/VIDEO)

Së paku 15 persona kanë humbur jetën dhe 21 të tjerë janë plagosur. Krejt kjo ka ndodhur kur autobusi në të cilën ndodheshin studentë,mësimdhënësit e tyre dhe prindër u rrokullis,njoftuan sot zyrtarët. Tha se në mesin e të vrarëve janë 9 adoleshentë dhe shoferi,kurse në mesin e 21 të plagosurve janë 4 të mitur. Pamjet jane tmerruese per te gjithe...

Shqiptari nga Kosova publikon fotot e kengtares Serbe Cecës duke e bërë nga mbrapa…

Këngëtarja e njohur Svetlana “Ceca” Raznatovic pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjehrë nuk e ka tradhtuar edhe pse ka vdekur. Por në internet qarkullonë video e këngëtarës Ceca me nje mashkull ku shihet se janë në mardhënie seksuale, këto video këngetarja nuk i ka komentuar ende por thuhet se janë...

“Babë, mbaje mend! Sa të bëhem 17 vjeç do të të vras”

Dhuna në familje është një fenomen që ka përmasa të frikshme në të gjithë Shqipërinë, por edhe në qytetin e Shkodrës. Një histori e dhimbshme është rrëfyer nga një e re. “Përshëndetja. Më ka prekur pa masë vrasja e asaj gruas nga burri pardje. Përditë kështu rastesh. Tmerr. Jam një vajzë nga Shkodra dhe dua të tregoj historinë e dhunës...

Shikoni se çfarë turpi ndodh nëpër klubet e natës në Tetovë! (Video+18)

Një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, shihet një femër e dehur për shkak të përdorimit të tepërt të alkoolit. Thuhet se ngjarja ka ndodhur në njërin nga klubet e Tetoves Sikurse edhe shihet nga kjo video, kjo vajzë e re, duket t’i ketë humbur ndjenjat për shkak të përdorimit pa kontrollit të pijeve alkoolike. Nga kjo humbje kontrolli, ajo...

Shqiptarët “çmenden” në Hamburg. Ja çfarë i bëjnë kamionit 24 tonësh (VIDEO)

Dy shoferë shqiptarë nga Librazhdi kanë bërë një video, e cila është komentuar se tepërmi në Hamburg të Gjermanisë. Ata kanë filmuar veten e tyre duke drejtuar një kamion me një ngarkesë prej 24 tonësh, në mënyrë mjaft të rrezikshme. Në një moment duket qartë se si shoferi që kishte radhën të drejtonte, ngrihet në këmbë sipër sediljes dhe...Kliko posht mbi reklamë...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com