< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Video

Ja thejnë hundën Linda Morinës, dyshohet nga antarët e Vetëvendosjes! (Video)

Linda Morina ka postuar nje fotografi ne facebook qe eshte ne shtrat dhe ka gjakderdhje nga hunda. Ajo ka shkruar se e kanë sulmuar disa të rinjë që dyshohet se janë antarë të Vetëvendosjes. Shkaku i sulmit ende nuk dihet dhe se organet kompetente jane duke u marre me rastin dhe se shpejti do te dalin me deklarate. Per ta pare...

‘Çmendet’ Adelina Ismajli / publikon videon duke bërë seks me Vali Corleonen (Video+18)

Siq e dini te gjithë historinë si të Adelines ashtu edhe te Vali Corleone. Kta dy perfaqesojn dy emra mjaft me fame ne VIP-at shqiptar, Vali nje mafioz le te themi qe e shpalosi gjith personalitetin e tij vite me par duke paraqitur veten si miljoner dhe qe kishte pasur kontakt me shum femna nga estrada. Nje prej tyre eshte...

Linda Morina iu “kall” me vallëzimin e saj të cmendur ( Video )

Duket se Linda Morina nuk ka hequr dorë akoma nga vallëzimet e saj, shkruan “Kosovarja”. Ditën e djeshme ajo kishte paralajmëruar ndjekësit e saj në facebook, se sot pas dite do ta publikonte një video duke kërcyer. Por, duket se një video iu ka dukur pak këngëtares Morina, ku ajo ka publikuar dy video me veshje dhe vallëzim të ndryshëm. Në...

Fjolla Morina: Jam ma e veçanta ne estradë, jam seksi bombë ( Video )

Fjolla Morina, është njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës sonë. Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës së saj private. Ndër të tjera, bukuroshja seksi ka treguar se a është ndar nga i dashuri. Se çfarë thotë për këtë klikoni në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë. Duke klikuar ne...

Jam 23 vjeçare e fejuar me një djal që jeton në Gjermani por nuk po me merr me vete, çka të bëjë unë?

Jam nje vajz 23 vjeqare qe 8 muj jam feju me ni djal qe jeton ne gjermani e kem ma kunor per mem mar aj atje por aj po gjan nonstop arsye per mos mem mar. Niher nkurs derisa e japa testin A1 tani terminin. Niher mka qu foto tu fol neper rrjete sociale me tjeter kan ja kom fal...

Mbahuni djema! Klaudia Pepa ‘rrëqethëse’ me paraqitjen e saj në videon e fundit (Video)

Balerina e njohur shqiptare e cila po e zhvillon karrierën e saj në Itali çdo here e më shumë po vjen edhe më provokative. Pas imazheve 100% nudo të cilat u komentuan shumë ajo vjen me një video në të cilën bën lëvizje ‘rrënqethëse’, shkruan lajmi.net Përkrah kësaj videoje Klaudia ka pranuar kritika të ndryshme nga ndjekësit të cilët i thonë...

U publikua kënga e re e Minatorit (Video)

Grupi kosovar "Minatori" kanë publikuar këngën e re "Krejt njëjtë" e cila erdhi së bashku me video-klip. Pas një kohe larg skenës muzikore, grupi i njohur është rikthyer me këngën e tyre “Krejt njëjtë”. Kënga është punuar në bashkëpunim me producentin e famshëm Florent Boshnjakun, ndërsa për video-klipin janë përkujdesur Mumin Jashari, Liridon Metushi e Ilaz Thaçi.

Kallashi duke bërë seks në dush (VIDEO +18)

Një video e shkurtër e përmbledhur me të gjitha fotot hot të Kallashit është publikuar në Youtube. Prej atyre duke bërë seks në dush e deri tek fotot intime në lokale nate. Kallashi ka derguar ne redaksine tone edhe nje video tjeter ku shihet duke bere marredhenje ne tushë. Fytyra e djaloshit nuk shihet por kallashi tregon edhe fytyren ne...

Për vite të tëra nuk e kishte prekur duke menduar se ishte një puçërr e thjeshtë, Por shiko…

Për vite të tëra nuk e kishte prekur duke menduar se ishte një puçërr e thjeshtë, por ajo që më pas doli ishte e tmerrshme. Një rast i një gruaje 85 vjeçare është i veçantë, njihuni me atë se çfarë asaj i ka ndodhur. Ne cdoherë i neglizhojmë këto pika, por duke dëgjuar raste të ndryshme për cdo ditë duhet të...

Skanuan trupin e mumjës në rentgen, ekspretët mbetën të hutuar nga zbulimet që u bënë

Është mbajtur për një shekull në një muze të Rusisë, por u zbulua se mumia e vjetër rreth 2,500 vjet, nuk është ashtu siç dukej. Skanimi ka treguar se trupi që besohej që i përkiste një gruaje të pasur nga shtresa fisnike, në fakt ishte i burri të kastruar, transmeton Telegrafi. Ekspertët kanë mbetur të hutuar, kur vërejtën amputimin e organit...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com