< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Video

Naimi e pyet Mihrijen: A mke tradhtu ndonjëherë, ja si i përgjigjet ajo (VIDEO)

video

Naim Abazi në emisionin “Kojshia Show ” i cila do të emitohet të dielën në ora 20.00 e pyet Mihrije Brahën se a mke tradhtu ndonjëherë, ajo i përgjigjet me të qeshura… Ndiqeni intervistën e plotë të Dielën në ora 20.00 në Tv21 Plus.

Çmendet Gugu, video erotike në Instagram (Video +18)

Këngëtarja biseksuale shqiptare me pseudonimin Gugu, por emri i vërtetë i të cilës është Merita haxhia, vetëm pak ditë më parë ka publikuar edhe klipin e saj më të fundit Por duket se ajo nuk është mjaftuar me kaq. Për të tërhequr vëmendjen mbi veten ajo ka publikuar një video, ku shfaqet me reçipeta dhe duke performuar në mënyrë mjaft erotike...

Enca Haxhia nudo në vaskë (Video)

video

Rreth një vit më parë Enca publikoi këngën ‘Soul Killa’ ku në një nga skenat e klipit ajo shfaqej nudo në vaskë. Pak minuta më parë ‘Vipat e Bllokut’ kanë publikuar një pjesë nga prapaskenat e xhirimit të kësaj skene në të cilën Encës i ndërpritet muzika, por mimika e fytyrës së saj është shumë komike.

Iva Aliko i heq të gjitha dhe na tregon të pasmet bombastike (Video +18)

Ajo u bë e famshme prej deklaratave të saj se është e dashura e një deputeti të Partisë Demokratike të Kosovës raporton Gazetavip.com Bëhet fjalë për Iva Alikon, e cila ende po vazhdon të tërheq vemendjen e mediave roze përmes publikimit të fotove dhe video ‘HOT’. Ajo se fundmi ka postuar një video ku shihet nudo dhe na tregon të pasmet...

Çmendet Iva Aliko me video seksi nga banjo (Video +18)

IvaAlikovideo

Iva Aliko ka shpërndarë në rrjetin saj Facebook një video ku duken hiret e saj super seksi, ku shumë pak duhet t’i lihet imagjiatës transmeton Gazetavip.com Ajo është nj në baskë më ujë, dhe duket shumë hot, po ashtu pranë saj është edhe një djalosh, por nuk është asnjë fytyrë publike nga Kosova, ashtu siç është raportuar më parë në...

Bleona Qerreti i shpëton vdekjes

Bleonavideo

“Këto janë momentet kur jeta merr një kuptim tjetër” kështu e ka përshkruar Bleona Qereti momentin kur mbrëmjen e të dielës ajo i shpëtoi vdekjes. Në faqen e emisionit “Zonë e Lirë” është shfaqur ditën e djeshmë një video e këngëtares e regjistruar gjatë momentit kurndodhi ngjarja. Bleona po kthehej nga Meksika, ku përfundoi xhirimet e një filmit hollivudian dhe...

Kështu e dridhë Kallashi (VIDEO)

Kallashi

​Valltarja seksi e klubeve të natës, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, ka postuar në profilin e saj në Instagram një video në të cilën ajo shihet duke i dridhur të pasmet. Lëvizjet e saj seksi dhe dridhja e prapanicës, bëjnë që të rinjtë të 'shashrisen' pas Kallashit. Për me shumë shikojeni videon:  

Linda Morina sfidon Kallashin në vallëzim (VIDEO)

LindaMorina

Nëse keni menduar se i keni parë të gjitha, veshje e zhveshje të këngëtareve, atëherë gaboheni shumë. A e keni ditur se Linda Morina, nuk këndon vetëm me çifteli?! Ajo që nuk lë personalitet për e “dridhur’ me telat e çiftelisë, ka vendosur t’i hyjë edhe një zanati tjetër. google_ad_client = "ca-pub-5206374963686214"; google_ad_slot = "7336155088"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90; google_page_url = "http://www.prepareyourhealth.com/" // ]]>

Skandal: Dy të rinjë Shqiptar duke bërë s*ks në rrugë (Video + 16)

Skandal

Kamerat e sigurisë të një biznesi në qendër të Tiranës kanë filmuar një çift të rinjsh, duke kryer marrëdhënie seksuale. Në videon e publikuar në faqen “Jeta osh Qef”, të rinjtë nuk duken aspak të shqetësuar, teksa kalojnë disa minuta intime në një rrugicë të errët në Tiranë. Kliko mbi video posht shkrimit per ta shikuar videon e plote.

Serbët të “çmendur” pas Era Istrefit (Video)

Eraistrefivideo

Kur muzika është në pyetje, serbët janë më të moderuar dhe e lënë anash politikën. Era Istrefi është shëndrruar në idhullin e serbëve pasi që muzika dhe këngët e saj po dëgjohen vazhdimisht në Serbi, posaqërisht në Beograd. Diskotekat dhe lokalet në Serbi asnjëherë nuk ngurrojnë të dëfrejnë serbët me hitet e Erës, sidomos këtë që “dridhi” top listat evropiane, “Bonbon”.  

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com