< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Uncategorized

Kallashi fut dorën në organin gjenital (Foto+18)

Është një ndër femrat e cila flitet për çdo gjë që bënë, shkruan Gazeta Blic. Kallashi tanimë nuk i largohet më rrjetit social Snapchat, ku publikon foto nga më të ndryshmet. Pak minuta më parë Kallashi ka postuar një fotografi në snapchat ku dorën e ka në organin e saj gjenital, për më shumë shikojeni foton dhe vlerësojeni vetë. Gazeta blic

Kush po ja prek “Zogun” Iva Alikos? (Foto)

IvaAliko

Iva Aliko është përfolur shumë në media pas deklaratave të saj për një lidhje me një deputet nga Kosova. Në ndërkohë janë publikuar disa fotografi në Instagram, në të cilat këngëtarja shfaqet krejtësisht lakuriqe. Iva para pak çasteve ka postuar edhe një fotografi, ku shihet edhe një djalosh i cili po ia mbulon”zogun” këngëtares. Se kush është ky djalosh mbetet të na...

Edhe Flaka Krelani ekspozon të pasmet (Foto)

Flaka

Flaka Krelani njihet për krijimin e disa këngëve por ajo më së shumti është njohur për një vokal mjaft kualitativ. Por kohët e fundit Flaka, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo përmes rjretit social Instagram publikon fotografi të ndryshme, e disa nga to me pozime nga më të “nxehtat”. Flaka në shumë fotografi, vë në pah pjesët e saj të...

Receta 23 mijë vjeçare që kuron çdo sëmundje

Ilaqi sherues

Kjo recetë e lashtë është zbuluar në vitin 1971 nga një ekspeditë e UNESKO­s në gërmadhat e manastirit të Tibetit dhe është përkthyer në të gjitha gjuhët e botës prej pllakëzave të deltinës dhe i është propozuar mjekësisë së shekullit XX. Supozohet se është fjala për një zbulim të vjetër 2­3 mijë vjet para erës sonë. Hudhra është baza kryesore...

Anxhela Martini e zhveshur në vaskë (Foto)

Anxhela Martini

Supermodelja shqiptare Anxhela Martini, e njohur për trupin e saj mjaft elegante dhe me format që të lënë me gojë hapur. Ajo ka postuar një foto për fansat e saj në rrjetet sociale, që nuk lë shumë vend për imagjinatë. Nga Zyrihu, Axhela Martini ka shkrepur një foto teksa ndodhet e shtrirë në një vaskë, ndërsa ka ekspozuar vetëm këmbët e...

Pesë fakte përse Europa është bërë shënjestër e terrorizmit

Europa

Sulmet terroriste të së martës në Bruksel shënuan sulmin e tretë në shkallë të gjerë të terrorit, në 15 muaj, në Europë. Pesë faktet e mëposhtme tentojnë të shpjegojnë se përse Europa është bërë “Pika Zero” për terrorizmin islamik. 1. Vënia në skenë Cikli i dhunës në Bruksel nisi në maj 2014, kur disa luftëtarë francezë të lidhur me ISIS hapën...

Këngëtarja Shqiptare pa të brendshme në skenë (Foto)

Iva

Ajo është një nga këngëtaret më seksi dhe më provokuese të shoubizit shqiptar.Edhe pse nuk njihet shumë, Iva Aliko duket se premton shumë. Për të tërhequr sa më shumë ndjekës, ajo ka vendosur të provokojë duke dalë në skenë pa mbathje.

Ja çka do të thotë gjatësia e gishtërinjve për personalitetin tuaj

Gishtat

Të gjithë ne kemi ndryshe gjatësinë e gishtërinjve. Në bazë të disa rregullave të pashkruara secili gisht emërohet ndryshe, dhe secili gisht ka gjatësi të ndryshme, shkruan higherperspectives.com. Nëse keni formën e gishtërinjve si në figurën A në fotografi ka këtë kuptim: Njerëzit që kanë gishtin e unazës më të gjatë se gishtin tregues janë më simpatik dhe më pak të...

7 foto përvëluese të trajneres më të “çmendur” në botë! (Foto)

Trajnerja

Ajo së fundmi i ka pushtuar mediet e huaja me format trupore. Ne ju sjellim disa foto përvëluese të trajneres seksi.

Thaçi ia tregon muskujt Haradinajt (FOTO)

Thaqi

Ofendimet e djeshme duket që Thaçi i ka marrë afër zemrës. Ai duket që i është rrekur seriozisht përgatitjes së tij fizike për përballjen e radhës, ndoshta, fizike. Në anën tjetër, Haradinaj për nga kondicioni fizik është një spartan i vërtetë. Të presim epilogun. Thaçit i duhet punë e madhe. Lideri i PDK’së, Hashim Thaçi s’e ka vazhduar betejën e fjalëve...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com