< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Shëndetësi

Këto janë ushqimet që largojnë nikotinën nga trupi

Nikotina

Nikotina shkakton rritje të shpejtë të tensionit të gjakut dhe dëme serioze në mushkëri. Për më tepër, edhe në qoftë se ndaloni pirjen e duhanit, efekti i nikotinës do të zgjasë për vite me rradhë. Më poshtë poi u sugjerojmë disa ushqime të shëndetshme, të cilët mund t’iu ndihmojnë të eliminoni nikotinën nga trupi juaj: google_ad_client = "ca-pub-5206374963686214"; google_ad_slot = "5645548281"; google_ad_width = 300; google_ad_height...

Ky është ilaçi më i mirë për pastrimin e gjakut

Shurupi tradicional nga hithrat përdoret për pastrimin e gjakut, por është i shijshëm edhe si pije freskuese, nëse e përzieni me ujë mineral dhe me pak akull. Ky lëng është i mirë edhe kundër reumës dhe artritit, e ngase hithrat përmbajnë shumë hekur, përdoret edhe kundër anemisë. E konsumojnë edhe ata që kanë probleme me asmë dhe lëkurë. Po ashtu,...

Ja ilaçi 800­-vjeçar, që shëron të gjitha problemet e zemrës

                  Kjo kurë ka provuar se ka efekte pozitive në lehtësimin e atakut kardiak dhe problemet e tjera të zemrës. Përdoret kur keni ndonjë problem në zemër, si për shembull goditje apo dridhje. Çfarë ju duhet: 10 kërcej të freskët majdanozi (pa rrënjë) 1 litër verë të kuqe ose të bardhë 2 lugë gjelle uthull 300 gramë mjaltë Përgatitja: Vendosni 10 kërcejtë e majdanozit me gjethe në...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com