< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Rozë

Jehona Dreshaj shfaq gjoksin gjigant (FOTO)

Motra e këngëtares së njohur Aferdita Dreshaj, Jehona Dreshaj shquhet për linjat trupore tejet seksi. Ajo është shumë aktive në rrjetin social “Instagram” ku ndanë me fansat nga përditshmëria fotografi të ndryshme. Së fundmi Jehona ka publikuar një fotografi ku ka të veshur një fustan me ngjyrë të kuqe dhe ajo po duket mahnitëse, por që ajo nuk ka lë anash as...

Çka ka futur Morena në gjoks (FOTO)

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku shumë shpejt pritet që të sjell një projekt të ri muzikor për muajt e nxehtë. Vetëm pak javë më parë ajo ishte në pushime në Maldive, ndërsa tani është rikthyer në Kosovë për të vazhduar punën me projektet e reja. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, në të cilat publikon thuajse çdo ditë fotografi nga...

‘Forma vrasëse’: Kjo është modelja më seksi që do shihni

Ajo është një prej atyre femrave që bën bujë në rrjetet sociale. Arsyeja? Format e saj vrasëse. Bëhet fjalë për modelen Daphne Joy, që së fundmi ka postuar disa foto të nxehta për fansat e saj.

Rita ora e kall dasmën me vallen e Rugoves (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, mbrëmë kishte marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë. Bukuroshja shqiptare ishte e pranishme në Tiranë në dasmën e kushërirës së saj e cila mbrëmë i dha fund beqarisë. Pas nuses dhe dhëndrit, e gjithë vëmendja duket se ka shkuar tek ylli shqiptar e cila ishte veshur aq elegante.  

Eni Koçi lë pa frymë me foton e fundit me bikini (Foto)

Është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe një fakt të tillë e dëshmon shpesh me fotot provokuese që poston. Këtë herë Eni Koçi ka lënë frymë ndjekësit e saj me foton e fundit me bikini. Ajo shfaqet mjaft në formë dhe mesa duket e ka kaluar më së miri provën e bikinit./Gazeta Express/

Tronditet PDK-ja vetëm 10 ditë para zgjedhjeve, ja kush e braktisi këtë parti

Jo gjithçka po shkon mirë dhe sipas planit në PDK-në e Drenasit. Në kohën kur duhet bashkimi dhe uniteti brenda partisë,aty kanë filluar përplasjet e mëdha,pak ditë para zgjedhjeve nacionale,raporton Gazeta NewBorn. Siç mëson Gazeta NewBorn, brenda PDK-së së Drenasit ka filluar një përplasje dhe përçarje e madhe e ku si shkak kryesor po është një emër i një rruge. Pas...

Super modelja e famshme del serish komplet nudo (Foto)

Modelja Emily Ratajowski është e famshme për pozat e saj provokuese, dhe këtë e dëshmoi edhe të mërkurën kur shpërndau një fotografi të saj nudo. Këtë fotografi e publikoi ë Instagram, shoqja e saj, Lara Pia Arrobio, ku shfaq modelen me shpinë të kthyer dhe duke ekspozuar figurën e saj të mahnitshme.

Bukuroshet çmendin plazhin me fërkime të nxehta me vaj (Foto)

Natasha Oakley dhe partnerja e saj në biznes Devin Brugman ndodhen në Australi pasi u larguan nga Los Angeles. Dhe dyshja duket se ka ndërmend ta kalojë të gjithë kohën nëpër plazhet e Sindeit. Dy bukurosht kanë shpalosur vithet marramendëse dhe fizikun e përkryer. Ato kanë fërkuar butësisht dhe me delikatesë njëra-tjetrën me vaj, ndërkohë që të pranishmit në plazh po zgurdullonin...

Kjo loçkë ka vendosur t’i çmend fansat e saj (Foto)

Në vendin e saj e njohin si Kim Kardashian e Rusisë. Por në Perëndim ka disa media që thonë se ajo është ende më seksi. Bëhet fjalë për 22-vjeçaren Ana.

‘Zjarr’ në plazhet shqiptare! Fjolla dhe Rovena djegin çdo gjë me format shpërthyese! (Foto)

Prej pak ditësh duket se ka nisur edhe sezoni i plazhit dhe të parët që e shfrytëzojnë këtë mundësi janë padyshim këngëtarët. Gjatë ditës së sotme këngëtaret Fjolla Morina dhe Rovena Stefa kanë nisur sezonin e plazhit. Ato kanë treguar format shpërthyese dhe mesa duket nuk janë përmbajtur aspak në ekspozimin e gjoksit apo të të pasmeve të tyre. Vera vetëm...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com