< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Rozë

Kimit po i pëlcasin të pasmet (Foto)

Kim Kardashian njihet si femra me të pasmet më ‘bombastike’ në botën e yjeve ndërkombëtare. Për vite të tëra ajo vetëm se po shkon duke u bërë edhe më tërheqëse e më e bukur. Kim në Javën e modës në Nju Jork, është parë e veshur me një fustan të zi të hollë me shumë shkëlqim, për shfaqjen e Tom Fords...

Enca Haxhia nuk ka të ndaluri, ja çfarë ka ekspozuar këtë herë!

Këngëtarja Enca Haxhia vijon të jetë më provokuese se kurrë në foton e saj më të fundit. Ajo shfaqet sërish me rroba banjo trup, ndërkohë që nuk lë ditë pa publikuar në rrjete sociale foto mjaft provokuese, të cilat sërish shkaktojnë mjaft komente nga ndjekësit në rrjete sociale.

Rita Ora çmend me foto hot, ja si duket (FOTO)

Këngëtarja me origjine shqiptare Rita Ora vazhdon të magjeps publikun me paraqitjet e saj sensuale dhe stilin e saj unik. Bukuroshja vjen me disa fotografi shumë hot ku ajo ka të veshur një xhaketë me ngjyrë të zezë me një palë çizme ngjyrë rozë të cilat I kanë vënë në dukje format e saj trupore.  

Mbesa e Bujar Nishanit provokon lakuriq, ju mëson një stil që nuk duhet humbur (Foto+18)

Mbesa e ish Presidentit Bujar Nishani ka  lënë pa fjalë me fotot e saj provokuese. Beniada Nishani vajza 25-vjeçare  ka publikuar sërish foto nudo të realizuara në  një set fotografik për revistën Playboy në Portugali. Modelingu është një nga pasionet më të mëdha të Benidës. Bukuroshja shqiptare pasi morri famë në Itali duket se ka vendosur të bëjë gjithë botën të...

Arminës i del gjoksi jashtë kontrollit! (Foto)

Blogerja Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet shpërthyese, ndërkohë që është duke bërë sërf. Ndonëse ajo ka dashur që vëmendja e saj të jetë e fokusuar tek sporti që është duke zhvilluar nuk mund të kalojë pa u vënë re gjoksi i saj, i cili është më shpërthyes se kurrë.

Shkenda Dubova e provokon ‘keq’ Fjolla Morinën me të pasmet (Foto)

Njihen si dy mike mjaft të afërta të ëstradës sonë, shoqëria e të cilavë po vazhdon akoma. Veç kësaj, Fjolla Morina e Shkenda Dubova, njihen si seks simbolet e estradës, gjë që i’a mundësojnë asetet e bollshme. Kur flitet për raportin mes tyre, kujtojmë se këngëtaret ishin kryefjalë e mediave rozë kohë më parë, shkaku i puthjes që shkëmbyen dyshja, në...

Morena tregon të pasmet seksi, çmend ndjekësit (FOTO)

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku është paraqitur shumë sensuale në fotot e saj të fundit. Fotot e fundit të Morenës nuk janë bërë as në ashensor dhe as nuk janë selfie nga fitnesi. Ajo ka treguar linjat e saj e veshur në pantallona të ngushta lëkure, të cilat shfaqin të pasmet seksi të saj.

Enca shfaqet joshëse, nxjerr gjoksin në plan të parë (Foto)

Ajo në një postim në rrjetin social Instagram ka vënë në fokus gjoksin e saj. Bukuroshja duket se ka shijuar rrezet e diellit mjaft shumë, kurse joshja që ka bërë ndaj meshkujve ka qenë shumë e madhe në komente, përcjell Telegrafi. Këngëtarja së paku publikisht mbetet ‘single’. Ajo lansoi disa këngë të cilat megjithatë nuk patën suksesin sikur këngët e saj në...

Era pozon me këmbë të hapura, me dorë bën një gjest të pahijshëm (Foto)

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku edhe publikon foto nga përditshmëria e saj. Së fundi ajo ka publikuar një foto mjaft interesante në Instagram. Këngëtarja shfaqet me veshjen e saj plot stil teksa i drejtohet kamerës me gishtin e mesit. Ndryshe Era shumë shpejt do të publikojë këngën e re në bashkëpunim me French Montanën.

Balerina shqiptare pozon krejtësisht nudo (Foto +18)

Gjatë këtyre ditëve balerina Klaudia Pepa ka “tronditur” rrjetin me fotot e saj nudo. Herë pas here ajo ka publikuar foto nga seti fotografik i realizuar nga Renuar Locaj. Por këtë herë ka qenë vetë fotografi, i cili ka publikuar në profilin e tij në Instagram një pjesë të mirë të këtyre fotove duke na treguar të gjithë hiret fantastike të...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com