Rozë

Lori Hoxha nuk ndalet, sërish provokon në ujë (Foto)

Lori Hoxha nuk ndalet, duke vijuar me pushimet e saj.Trashgimtarja e “Top Channel” është larguar nga shqipëria së bashku me motrën e saj Sara Hoxha dhe Ledion Licon për të pushuar në një vend ekzotik.Ajo ka ndarë me ndjeksin e saj në “Instagram” disa momente të pushimeve të saj, ku vihet re vendi mjaft I bukur I pushimeve, si...

Shkëndija tregon format bombastike gjysëm e zhveshur (Foto)

Shkëndije Mujaj ka treguar se edhe pse është një femër pak në peshë për që është shumë seksiSë është kështu ajo shihet edhe në një foto të saj që ka postuar në rrjetet sociale në bikine ku i shihen tulat me celulit.Këngëtarja, e cila është në pushime të gjata në Dubai, kohëve të fundit është kthyer me foto shumë...

Djema, kjo femër do t’ua heç trurin prej vendi (Foto)

Një nga femrat që ka një trup shpërthyes është edhe Sommer Ray.Ajo posedon si të pasme ashtu edhe një gjoks gjigant, shkruan arbresh.infoSommer nuk e ka problem t’i shfaq linjat e saj, ajo kohë pas kohe poston fotografi tejet provokuese.Ja çfarë ka postuar ajo së fundmi./Arbresh.info

Shkenda Dubova më e nxehtë se kurrë, nudo nga vaska (Foto)

Këngëtarja Shkenda Dubova njihet për imazhet e saj ku shihet tejet seksi.Një femër e lezetshme dhe kaq e përkushtuar në punë si ajo duket tërheqëse si doli apo jo nudo.Por edhe paraqitjet e tilla ngallin intersim te publiku kur fjala është për një femër seksi e për fatin e tyre të keq Shkenda tashmë ia ka falë zemrën dikujt.Në...

Kjo maturante e ka “kallë” gjithë Pejën (Foto)

Në Pejë, këto ditë gjimnazitstët kanë mbajtur mbrëmjen e tyre më të rëndësishme. Por vetëm një nga maturantet ka tërhequr vëmendjen e pejanëvë, shkruan Magazina.alGjimnazistja Anita Kasapi, duket se ka mahnitur me paraqitjen e saj në një fustan ngjyrë ari.18 vjeçarja e Gjimnazit “Bedri Pejani”, ka ambicie që studimet t’i vazhdojë në fushën e mjekësisë dhe në të ardhmën të...

Demi ‘ndez’ fansat, nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena… (Foto)

Ajo fillimisht bëri bujë verën e kaluar, pasi ishte në një romancë me ish të dashurin e Kylie Jenner, reperin Tyga.Dhe Demi Rose u ka dhënë më shumë arsye 4.3 milionë ndjekësve të saj në Instagram që të flasin për të, duke publikuar imazhe çdoherë e më seksi, përcjell Bota sot.E njohur për format e saj bombastike trupore, 22...

Balerina Shqiptare shfaqet pa të brendshme (Foto)

Është padyshim një nga balerinat më të suksesshme të momentit të vendin tonë, por tashmë me një karrierë të ndërtuar në Itali.Por gjithashtu Klaudia Pepën e kemi parë edhe në sete fotografike mjaft seksi dhe tunduese. Më të fundit Pepa, bashkëshortja e koreografit të njohur Albi Nako po e zhvillon në Santorini.Mirëpo foto e fundit e publikuar prej është...

E papritur: LDK-AKR-Vetëvendosje drejt finalizimit të listës së përbashkët zgjedhore

Koalicioni LDK-AKR pritet që t’i kundërpërgjigjet koalicionit të madh PDK- AAK- NISMA.Burime të ORAinfo kanë bërë të ditur se zyrtarët e LDK-së sot gjatë ditës pritet të zhvillojnë një takim me krerët e Vetëvendosjes për të shikuar mundësinë e bashkëpunimit që do t’i fuste këto dy parti brenda një liste zgjedhore.Një zyrtari i lartë i LDK-së më kushte anonimiteti...

Femrat seksi ‘çmendin’ rrjetin, topless nën dush shkëmbejnë puthje lesbike (foto+18)

Ato të dyja e kanë bërë publike romancën e tyre në fillim të këtij viti, por i kanë lënë fansat të hutuar lidhur me atë që ka qenë vetëm për publicitet.Por, Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly janë kapur në skena të nxehta me njëra tjetrën, derisa shfaqen topess nën dush, duke i kapur gjoksin njëra tjetrës dhe duke shkëmbyer...

Maturantja Kosovare mahnitëse, shfaqet si në përralla! (Foto)

Edhe një maturante kosovare që po mahnit me bukurinë e saj, është kjo Arbana Lushaj.Kjo bukuroshe për mbrëmjen e maturës së saj ka zgjedhur një veshje më ndryshe se të gjithë, shkruan GazetaBlic.comFustani i saj duket si në përralla, madje edhe pozat që ka realizuar kanë marrë vëmendjen e të gjithëve!

Powered by themekiller.com