< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Rozë

Marina po na “përvëlon” me këto fotografi (Foto)

Vajza e Eli Farës shfaqet tejet seksi nga ulësja duke nxjerrur goxha shumë nga trupi i saj. Marina Fara asnjëherë nuk nguron të joshë, pavarësisht se nëna e saj është këngëtare. Në 24 orët e fundit ajo ka publikuar imazhe që në masë të madhe shfaqin gjoksin e saj tejet të bukur dhe atraktiv. Marina Fara vazhdon të provokojë gjdo ditë...

Eni Koçi tregon linjat perfekte trupore (FOTO)

Eni Koçi kohët e fundit është shfaqur tejet joshëse në fotot e postuara në llogarinë personale në Instagram dhe jo më kot ka tërhequr vëmendjen e mediave roze. Linjat e saj perfekte bëjnë që ajo të mos hezitojë t’i shfaqë ato dhe për ndjekësit e saj. Kujtojmë se Eni dhe Genc Prelvukaj janë në një lidhje dashurie, pavarësisht se asnjëri nuk...

Mbahuni djema! Klaudia Pepa ‘rrëqethëse’ me paraqitjen e saj në videon e fundit (Video)

Balerina e njohur shqiptare e cila po e zhvillon karrierën e saj në Itali çdo here e më shumë po vjen edhe më provokative. Pas imazheve 100% nudo të cilat u komentuan shumë ajo vjen me një video në të cilën bën lëvizje ‘rrënqethëse’, shkruan lajmi.net Përkrah kësaj videoje Klaudia ka pranuar kritika të ndryshme nga ndjekësit të cilët i thonë...

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo (Foto)

E re në moshë, por tejet e talentuar, Kida di të befasojë vazhdimisht me stilin unik në veshje e në të kënduar, gjë që po i shpërblehet vazhdimisht. Madje, disa herë radhazi ishte emër i lakuar në medie pikërisht për stilin jo të ekzagjeruar, duke e bërë të jetë totalisht vetvetja. Por, si duket Kida ka filluar paksa t’a ndiejë presionin...

U publikua kënga e re e Minatorit (Video)

Grupi kosovar "Minatori" kanë publikuar këngën e re "Krejt njëjtë" e cila erdhi së bashku me video-klip. Pas një kohe larg skenës muzikore, grupi i njohur është rikthyer me këngën e tyre “Krejt njëjtë”. Kënga është punuar në bashkëpunim me producentin e famshëm Florent Boshnjakun, ndërsa për video-klipin janë përkujdesur Mumin Jashari, Liridon Metushi e Ilaz Thaçi.

Edona James, e diagnostikuar me kancer në gji, shikoni gjendjen e saj (Foto)

Edona James është transgjinorja më e famshme shqiptare. Edona u bë e njohur kur në moshën 23-vjecare, bëri një operacion të thellë për tu shndërruar plotësisht në femër. Transgjinorja e njohur ka disa javë që po përballet me sëmundjen e kancerit. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes disa imazheve të publikuara në rrjetet sociale ku shihet se nga kjo...

Kallashi duke bërë seks në dush (VIDEO +18)

Një video e shkurtër e përmbledhur me të gjitha fotot hot të Kallashit është publikuar në Youtube. Prej atyre duke bërë seks në dush e deri tek fotot intime në lokale nate. Kallashi ka derguar ne redaksine tone edhe nje video tjeter ku shihet duke bere marredhenje ne tushë. Fytyra e djaloshit nuk shihet por kallashi tregon edhe fytyren ne...

Greta Koçi nuk i lë vend imagjinatës me imazhin e fundit (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria Greta Koçi asnjëherë më shumë se kohëve të fundmi nuk ka qenë aktive në rrjete sociale. Ajo, po publikon fotografi nga më të ndryshmet në të cilat duket tejet tërheqëse. E në një të fundit, këngëtarja ka zbuluar shumë nga vetja ku fustani që ka veshur i  ka nxjerrë në pah gjoksin gjigant dhe fundshpinën seksi. Kujtojmë se...

Këto pantallona mezi ia mban të pasmet gjigande Shkëndijes (Foto Galleri+16)

Ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë më shumë aktive në rrjetet sociale me fotografi provokative, transmeton Gazeta Express. Bëhet fjalë për këngëtaren Shkëndije Mujaj e cila arrin që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes në mediet rozë. Shkëndija njihet si njëra ndër këngëtaret me format bombastike të cilat aspak nuk...

Edhe Enca si vipat e tjerë kthehet në…

Kohët e fundit shumë nga personazhet e njohur të showbizit shqiptar janë duke iu drejtuar gjithnjë e më shumë të ushqyerit në mënyrë vegane. Duket se një prej tyre është edhe këngëtarja Enca Haxhia, e cila ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto ku shprehet se përveç djathit nuk konsumon asnjë produkt tjetër shtazor apo me përbërje...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com