Rozë

Era pozon me këmbë të hapura, me dorë bën një gjest të pahijshëm (Foto)

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku edhe publikon foto nga përditshmëria e saj.Së fundi ajo ka publikuar një foto mjaft interesante në Instagram. Këngëtarja shfaqet me veshjen e saj plot stil teksa i drejtohet kamerës me gishtin e mesit.Ndryshe Era shumë shpejt do të publikojë këngën e re në bashkëpunim me French Montanën.

Balerina shqiptare pozon krejtësisht nudo (Foto +18)

Gjatë këtyre ditëve balerina Klaudia Pepa ka “tronditur” rrjetin me fotot e saj nudo.Herë pas here ajo ka publikuar foto nga seti fotografik i realizuar nga Renuar Locaj.Por këtë herë ka qenë vetë fotografi, i cili ka publikuar në profilin e tij në Instagram një pjesë të mirë të këtyre fotove duke na treguar të gjithë hiret fantastike të...

Kjo bombë çmend fansat me gjoks dhe të pasme (Foto)

Ajo ka shpenzuar më shumë se 100 mijë euro në kirurgji palastike për të “përsosur” fizikun e saj.Chloe Khan ka treguar rezultatet e punës së saj të vështirë, përmes një imazhi të publikuar në rrjetet sociale të dielën, shkruan Daily Mail.Ylli I “Big Brother”, ka ekspozuar format e saj vrasëse me një kotum të zi banje, me të cilin...

Mbesa e ish presidentit kalon çdo kufi, pozon nudo në plazh (Foto)

Mbesa e ish-Presidentit të Republikës Bujar Nishani, Beniada këtë herë ka kaluar çdo kufi.Ajo ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet tërësisht nudo në plazh. Kjo foto ka shkaktuar reagimin e shumë fansave, ndërkohë Beniada duket më në formë se kurrë./Gazeta Express/ 

Kjo është shqiptarja seksi që “ndezi” ndeshjen Mayweather-McGregor

Jehona Dreshaj është motra bukuroshe e këngëtares Afërdita Dreshaj.Ajo është një nga të paktat personazhe publike me origjinë nga Shqipëria që kanë bërë me dije prezencën e tyre në arenën T-Mobile ku u zhvillua ndeshja shekullore e boksit.Bukuroshja shqiptare, sipas fotos që ka shpërndarë me fansat në profilin e saj në Instagram duket se i bënte thirrje fansave të komentonin...

Morena pozon pa të brendshme (Foto)

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.Morena përveç bukurisë që ka njihet edhe për linjat e saj seksi. Për të mbajtur linjat e saj në formë Morena është shumë e përkushtuar në palestër.Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale Morena vë në pah të pasmet e saj gjigante.E veshur me një...

Blerona befason me linjat e saj trupore (Foto)

Prezantuesja Blerona Zeqiri po e prezanton “1 kafe prej shpisë”.Megjithatë, tani ajo e ka gjithë hapësirën e mundshme dhe po ja del me sukses ta qoj përpara emisionin e së dielës.Blerona sapo është rikthyer nga Turqia, ku ka qëndruar bashkë me disa nga emrat e njohur të muzikës .Siç shihet, Blerona është rikthyer me më pak kilogram dhe dukshëm...

‘Çmendet’ Blerona, për ramazan publikon foto nga vaska, e mbuluar vetëm me shkumë (FOTO)

Një fotografi mjaft intime e ka publikuar në Instastory.Prezantuesja Blerona Zeqiri shihet teksa është në vaskë dhe këmbët e saj janë mbuluar vetëm me shkumë, shkruan lajmi.netPadyshim që kjo foto e saj ka ‘ngritur’ edhe më shumë temperaturat te djemtë.

Sasa’ zbulon gjoksin pa sytjena në xhirimet e “O sa mirë” (Foto)

Prej se është shfaqur në rolin e saj në serilain komik “O sa mirë”, ajo ka marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.Bëhet fjalë për aktoren e njohur Adriana Matoshi e cila njihet për rolin e saj si “Sasa”.Në xhirimet e episodës së ardhshme Sasa shihet që ka ekspozuar gjoksin ku shihet pa sytjena. 

Xhensila nuk përmbahet, e tepron me ekspozim (Foto)

Xhensila Myrtezaj ka ekspozuar më shumë se që duhet gjoksin e saj, shkruan Indeksonline.Këngëtarja në fjalë brenda pak ditësh pritet të lansojë këngën e saj më të re, për të cilën është realizuar edhe videoklipi./Indeksonline/

Powered by themekiller.com