< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Rozë

Fjolla Morina çmend fansat, publikon foto nga shtrati… (Foto)

Fjolla Morina është nëna e dy vajzave bukuroshe, por linjat e saj janë të lakmuara nga të gjitha vajzat e reja. Këngëtarja frekuenton shpesh palestrën, madje ushtrohet edhe në shtëpi. Së fundmi Fjolla ka ndarë më ndjekësit në insta disa momente gjatë ushtrimeve, por ajo që ka lënë të gjithë pa fjalë është rezultati. Bukuroshja ka postuar foto nga shtrati, vetëm me...

Mbahuni, modelja kosovare ja u tregon të pasmet gjigante (Foto)

Modelja nga Peja e njohur për linjat super seksi që ka këtë herë ka thyer rrjetin me disa fotografi tejet provokuese, bëhet fjalë për Kaltrina Lulaj shkruan Gazeta Blic Kaltrina padyshim që është një ndër femrat më seksi në Kosovë. Ajo vazhdon të provokojë me foto seksi.

Yllka Kuqi njëherë gjoksin, tash ka nisur ti zbuloj…(Foto)

Këngëtarja Yllka Kuqi së fundmi është komentuar shumë për ekspozimin e gjoksit në mënyrë eksreme. Por deklarata e saj rreth kësaj ka qenë shumë e thjeshtë sepse ajo mendon se ekspozimi i gjoksit e bën një femër të duket bukur, lajmi. E tash pas gjoksit, Yllka Kuqi ka nisur ti zbuloj këmbët e saj seksi të cilat gjithashtu e bëjnë të...

Mihrije Braha jep lajmin e madh (Foto)

Kënga e re e Mihrije Brahës tashmë është gati dhe do të lansohet brenda ditës së sotme, njofton Klan Kosova. Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes rrjeteve sociale, duke zbuluar se kënga me titull “Si cigaren e fundit më fike” e që vjen edhe nën shoqërinë e klipit, publikohet sonte. Mihrija postoi edhe një fotografi me anë të...

“Çelësi i suksesit tim është… gjoksi” (+16)

Kjo brune me forma kaq seksi është cilësuar edhe si mbretëresha e Instagramit. Me mbi 2.2 milionë ndjekës, Iryna Ivanova thotë se suksesi i saj vjen prej gjoksit. Ajo ka lindur në Krime të Ukrainës, në një familje të varfëri. Por në moshën 16-vjeçare u vendos në SHBA. Prej atëherë, karriera e saj ka njohur vetëm rritje.

Ndërron jetë aktori i madh turk

Aktori Bulent Kayabasi ka ndërruar jetë në moshën 72-vjeçare. Kinematografi turk ndërroi jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm rreth orës 06:05 në spitalin e Stambollit, “Florance Nightingale”. “Babai im ka vuajtur nga kanceri i zorrës së trashë prej vitit 2010 ndërsa së fundi ishte për trajtim në spital ndërsa ndërroi jetë sot në mëngjes”, tha djali i aktorit...

Modelja e njohur zhvishet sërish, kësaj radhe mbulohet me pupla (+16)

Pasi tërhoqi vëmendjen me linjat e bollshme në rrjetet sociale, Demi Rose ka vendosur që këto linja t’i shfrytëzojë më mirë. Modelja britanike është bërë pjesë e disa fushatave promovuese për veshje të brendshme, duke treguar zemërgjerësinë e treguar nga natyra me të. Fotot e saj provokuese kanë ngjallur një reagim të madh në rrjetet sociale, ku fansat e saj janë...

Zhvishet edhe Afrona, tregon gjoksin e linjat seksi (Foto)

Modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika është shumë e përfolur në mediet rozë. Ajo ishte bërë lajm që kur ishte kuptuar lidhja e saj me këngëtarin e njohur Blero. Por së fundmi Afrona ka habitur fansat me foton që ka postuar. Zakonisht Afronën e keni parë si një modele të bukur e që vishet me shumë stil. Por tani ajo ka postuar...

Shumë shpejt kjo bukuroshe do të bëhet e famshme, arsye gjoksi i saj shërthyes (Foto/Video)

Bukuroshja Sophie Mudd shumë shpejt mund të bëhet e famshme. Kjo bukuroshe tashmë ka 500,000 ndjekës në Instagram, dhe në këtë rrjet social ajo shpërndan vazhdimisht video dhe foto mjaft provokuese, shkruan Daily Star. Në një video që është shpërndarë në internet, bukuroshja 18-vjeçare paraqitet me një gjoks mjaft bombastik. Bikinit mezi ia mbajnë gjoksin e saj dhe për këtë ajo ka marrë...

Ajo i shokon të gjithë në rrugë: Heq mbathjet dhe…(16)

Nuk është hera e parë që Frenchy Morgan i befason paparacët. Këtë herë ajo tregoi gjoksin dhe të pasmet. Modelja 41-vjeçare i uli mbathjet në mes të rrugës në Malibu. Pak më herët, ajo u fotografua teksa lante makinat me mikeshën e saj, Puma. Të dyja dhuruan një shfaqje erotike.

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com