Rozë

Fjolla Morina pozon 100% nudo (+18)

Këngëtarja seksi nga Kosova, Fjolla Morina, ka pozuar krejtësisht e zhveshur Ajo ka realizuar disa foto, ku edhe i ka postuar në InstaStory, ku në njërën prej tyre shfaqet tejet provokuese.Pavarësisht se fotografia tregon shumë nga trupi i saj, ajo është kujdesur edhe që mos ti tregojë të gjitha.

Kallashi publikon foto duke bërë seks! (Foto+18)

Valltarja seksi, Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi, nuk la asgjë pa iu treguar fansave të saj. Këtë herë ajo ka goditur në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar një foto duke bërë seks.Kallashi përveç që poston foto dhe video duke vallëzuar, tashmë ajo i ka thyer të gjitha tabut duke publikuar edhe intimitetin e saj.Valltarja ka marrë...

ish-banorja e Big Brother pozon tërësisht nudo! (+16)

Ajo ishte pa dyshim një nga vajzat më seksi që ka patur ndonjëherë shtëpia e “Big Brother”.Një miks i lezetshëm i vajzës shkodrane me shumë humor dhe shumë e çiltër dhe kulturës angleze ku dhe ka kaluar shumë vite e që natyrisht kanë lënë shumë gjurmë në formimin e saj si vajzë pa komplekse por që di se çfarë...

Gjoksi i vajzes Kosovare ju lë pa frymë (Foto)

Modelja e njohur nga Kosova, Vildane Zeneli, njihet për linjat e saj bombastike.Por format e saj ajo nuk heziton t’i shfaqë aspak para fansave të saj të shumtë.Së fundmi ajo në profilin e saj në Instastory, ka postuar një video ku ajo vë në pah gjoksin e saj shpërthyes.

Të pasmet e kësaj femre, tregojnë se ajo është një ‘bishë’ e vërtetë (+16)

Tashmë jeni mësuar që në rrjetet sociale të shihni femra që ju lënë pa fjalë me format e tyre bombastike.Njëra nga to është edhe Ashley Ortiz, e cila në profilin e saj në Instagram, ju çmend me format e saj.Ajo në të gjitha fotografitë e saj duket shumë provokuese, duke vë në pah të pasmet e saj./Gazeta Express/...

Rita seksi sa të “dush”, i nxjerrë brekët në fushë (Foto)

Rita Ora po shijon pushime luksoze në Maldive.Bukuroshja kosovare duket se ka marrë ngjyrë shpejt në vendin bregdetar gjë e cila shihet në foton e fundit të postuar.Por, në këtë foto shihet edhe një detaj tjetër që me siguri se du iu bije në sy.Ajo nuk i fshehë brekët e saj që shihen lehtë në këmbët e saj paksa...

Ja bombat që kërcejnë në klube të Beogradit (FOTO)

Janë femra shumë të nxehta, ato po bëjn cmenduri nëpër klube të Beogradit edhe pse nuk janë personazhe të njohura.Duken shumë në formë sa që po cmendin meshkujt që i vizitojnë këto klube. 

Gjoksi i saj po e çmend Shqiptarët (+16)

Modelja Eva Padlock duket se ka vendosur të “çmend” përdoruesit e Instagramit.Bionda seksi ka postuar disa poza të “nxehta” në të cilat ajo ka ekspozuar asetet e saj trupore të cilat sa nuk kanë shpërthyer, shkruan Daily Star, shkruan Indeksonline.Bukuroshja në këto poza shihet me bikini pranë kopshtit të saj në Spanjë, ku ka marrë një numër të konsiderueshëm...

‘Bomba’ shpërthen në plazh, i heq sytjenat dhe nxjerr gjoksin gjigant (+18)

Katie Price nuk ka pasur aspak turp dhe ka nxjerrë gjoksin e saj gjigant në plazhin e Maldives.Modelja 36 vjeçare ka treguar asetet e saj shpërthyese, gjatë pushimeve me burrin e saj Kieran Hayler dhe fëmijët, Harvey, Junior, Princess, Jett, dhe Bunny, përcjell Bota sot.E gjithë vëmendja ishte tek gjoksi i saj bombastik, në të cilin ka bërë ndërhyrje...

Redona Koci bombardon Instagramin me poza seksi në shtratë (Foto)

Modelja seksi nga Shqipëria Redona Koci po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale shkruan Gazetavip.comAjo vazhdimisht poston foto joshëse të cilat mirëpriten nga adhuruesit e saj.Para pak çastesh ajo ka publikuar disa foto në shtratë duke pozuar trupin e saj seksi./Gazetavip.com

Powered by themekiller.com