Rozë

Linda Morina kërcënon reperat, ja qfarë thot ajo (Video)

video

Këngëtarja e “famshme”, Linda Morina ka publikuar projektin e saj më të ri. Bëhet fjalë për një diss drejtuar reperave shqiptarë.“Linda Morina jam reperat i boj llom, me gjoksa unë I rrëzoj dhe krejt i bombardojë. Per repera jam kancer. Ja kan nis me na bo horë por ka me i rreh shuplaka gojës”, thotë ndër të tjera ajo.Shikojeni...

Stojanoviq shuan shpresat e Hashim Thaqit për Fsk-n

Zëvendës kryemini Branimir Stojanoviq, duke folur në konferencën “Forca e Sigurisë së Kosovës-Perspektiva e së Ardhmes” e organizuar nga Instituti RIDEA, ka thënë se nuk mund të pritet nga serbët e Kosovës që ta mbështesin ushtrinë.Stojanoviq ka thënë se për gjithçka serbët bëhen fajtorë, duke thënë se kjo temë nuk është më e rëndësishmja për rininë duke përmendur mos...

Kjo është 52 vjeçarja më seksi që keni njohur

Ajo tashmë është 52 vjeç.Por Monica Belluci, ende mbetet një ikonë seksi.Aktorja e njohur italiane është fotografuar në Romë, ku duket në një formë të shkëlqyer.

Provokon Ilda Bejleri nxjerr gjoksin në Instagram! (Foto)

Gazetarja seksi Ilda Bejleri ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese.Në këtë foto ajo shfaqet me një bluzë mjaft të hapur në pjesën e gjoksit, duke e ekspozuar atë.Nuk është hera e parë që Ilda provokon përmes hireve të saj./Gazeta Express/

Modeles së njohur i del gjoksi jashtë kontrollit (FOTO)

Modelja seksi, Anastasia Kvitko, bukuroshja ruse e krahasuar me edhe me Kim Kardashian për sa i përket formave bombastike trupore, vazhdon të provokojë me poza të ‘nxehta’.Së fundmi ajo ka publikuar në profilin personal në rrjetet sociale një fotografi, nëpërmjet të cilës ka treguar se linjat e saj janë perfekte. Por sigurisht, ai që jua përthith sytë si magnet,...

Nëse keni probleme me zemër më mirë mos e shikoni (+16)

Khloe Terae është modele kanadeze, e cila ka qenë shpesh pjesë në ballinën e ‘Playboy’.Ajo është rrit me modelizëm, mirëpo e mori atë seriozisht në moshën 16-vjeçare.Është mjaft aktive në Instagram, ku dhe fotot e shumta me linjat e saj seksi nuk mungojnë, transmeton Rrokum.tv. Terae ka vendosur t’i çmend të gjithë ndjekësit e saj meshkuj....

Zhvishet gazetarja më seksi shqiptare! (Foto)

Moderatorja Gonxhe Gerxhaliu ditën e djeshme është relaksuar shumë. Ajo nuk i la as fansat e saj anash pa ju treguar se sa mirë ka kaluar, gjatë gjithë kohës ka bërë publike pamje nga kënaqësia që përjetoi dje në një pishinë.Përveç këtyre, Gonxhja e Klan Kosovës, nuk ka hezituar që t’i vërë në pah linjat seksi në trupin e saj.Për...

Pamela Anderson zhvishet totalisht nudo (+18)

Pamela Anderson është zhveshur tërësisht nudo për kopertinën e shtatorit të revistës Flaunt.Sic shihet në foto, 48-vjeçarja zgjodhi të mbulojë trupin me shkëlqim xixash dhe të veshë vetëm një palë ccizme të larta të verdha.Aktorja dhe aktivistja e të drejtave të kafshëve pozoi e lirshme përballë objektivit të mikut të saj të vjetër, fotografit të mirënjohur David LaChapelle.Fotot provojnë...

Fjolla Morina pozon 100% nudo (+18)

Këngëtarja seksi nga Kosova, Fjolla Morina, ka pozuar krejtësisht e zhveshur Ajo ka realizuar disa foto, ku edhe i ka postuar në InstaStory, ku në njërën prej tyre shfaqet tejet provokuese.Pavarësisht se fotografia tregon shumë nga trupi i saj, ajo është kujdesur edhe që mos ti tregojë të gjitha.

Kallashi publikon foto duke bërë seks! (Foto+18)

Valltarja seksi, Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi, nuk la asgjë pa iu treguar fansave të saj. Këtë herë ajo ka goditur në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar një foto duke bërë seks.Kallashi përveç që poston foto dhe video duke vallëzuar, tashmë ajo i ka thyer të gjitha tabut duke publikuar edhe intimitetin e saj.Valltarja ka marrë...

Powered by themekiller.com