< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Rozë

Modelja nga Mitrovica sërish pozon nudo (Foto)

Të pozuarit nudo e ka pasion. Modelja shqiptare nga Kosova, Besa Istrefi, e cila njihet për guximin e saj sa i përket fotove të tilla, sonte ka ‘çmendur’ ndjekësit në rrjetet sociale. Ajo në Facebook ka hedhur një foto ku shihet e veshur vetëm me një bluzë të shkurtë kurse pjesën e poshtme duket se nuk kishte fare të brendshme....

Albëria kalon natën në hotel, publikon foto nga shtrati (Foto)

Pavarësisht moshës që ka, këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj vazhdon të shfaqet seksi para të gjithë fansave të saj. Albëria është anëtare e jurisë në “Your face sounds familiar Albania” dhe ka kohë që gjendet në Tiranë. Por si duket ajo ka gjetur kohë të kthehet pak edhe në Kosovë. Ajo së fundmi në profilin e saj në Instastory ka postuar një...

Shqiptarja këtë here e tepron, i heq të gjitha në shtrat (+18)

Modelja Oriola Marashi, ketë herë i ka lenë të gjithë pa fjalë me pozat që ka bërë publike, transmeton Gazetavip.com Ajo në rrjetin social Instagram ka publikuar disa fotografi në shtratin e saj, shkruan GazetaBlic.com Oriola del vetëm në të brendshme, e më pastaj heq edhe ato, del vetëm me peshqir banjoje, ku zbulon gjoksin as seksi që ka!/Gazetavip.com

Ish miss Albania shfaq gjoksin përvëlues (Foto)

Ish ‘Miss Albania’, Aurela Hoxha, mbrëmë u shfaq si kurrë më parë. E veshur aq provokuese ajo mori vëmendjen e të gjithëve, zbuloi gjoksin dhe këmbët në fustanin e saj transparent, shkruan GazetaBlic.com

Bombardon Miss Genii me format e saj shpërthyese (+16)

Rrjetet sociale po u japin mundësinë shumë femrave që të ekspozojnë format e tyre, transmeton Gazetavip.com Jo vetëm kaq, por ato po bëhen të famshme në mënyrë të vetvetishme. Një prej tyre është Miss Genii. Ajo është shumë e njohur në IG dhe arsyeja kuptohet lehtë./Gazetavip.com

Kjo është këngëtarja e mirënjohur që do ta prezantojë Kosovën në Eurovision?

Në një intervistë të mëhershme që Leonora Jakupi kishte dhënë, këngëtarja pati folur edhe për pjesëmarrjen e saj të mundshme në Eurovision. Leonora Jakupi, kishte mohuar se do të garojë në Festivalin e Këngës në RTSH për të përfaqesuar Shqipërinë në Eurovision, ndërsa ka thënë se shpreson që Kosova të marr pjesë shumë shpejt dhe ajo të jep maksimumin për...

Modelja amerikane bën plazh toples me sportistin e njohur (Foto)

Modelja perspektive amerikane, Breana Tiesi është kapur në poza të nxehta bashkë me të fejuarin e saj, Johnny Manziel. Ylli i futbollit amerikan ishte në situatë të rrallë pasi që në bregdet ndodhej edhe me dy shoqet e të fejuarës të cilat po ia tregonin të gjitha në plazh. Çifti po i kryen pushimet "hot" pak javë para martesës të cilën...

Çmendet shqiptarja, sipër trupit vetëm xixa (Foto)

Modelja dhe blogerja e njohur ka provokuar me veshjen e saj transparente.  Aurela Hoxha ka tregur në Instastoryn e saj veshjen tepër provokuese. Thuajse lakuriq dhe mbi të i ri veshur një fustan transparent me xixa. Aurela nuk ka qenë ndonjëherë më parë kaq ndjellëse sa sot.

Modeles së njohur i del gjoksi jashtë (Foto+18)

Modelja e njohur seksi Sophie Dalzell, njihet për format e saj bombastike. Biondja seksi  shumë shpesh provokon fansat e saj me foto tejet të nxehta, transmeton Gazeta Express. Sophie madje ka pozuar edhe nudo duke vënë në pah gjithçka. E së fundmi ajo ka pozuar vetëm në të brendshme të kuqe, ku duket e zjarrtë. Por ajo që bie në sy është se...

Afrona nuk përmbahet, publikon foto intime me Bleron (Foto)

Modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika çdo ditë e më shumë po duket e dashuruar me këngëtarin e njohur Blero. Ata shumë shpesh publikojnë fotografi të njëri-tjetrit e duke treguar dashurinë e tyre, transmeton Gazeta Express. E Afrona si duket tani po i kujton disa momentet të bukura që ka kaluar verën e kaluar me Bleron në Ohrid. Madje në njërën...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com