Rozë

SKANDAL. Çifti i çmendur bën seks dhe i postojnë në Facebook fotot e aktit (Foto 18+)

Një vajzë dhe një djalë i ri kanë bashkëngjitur fotografitë në profilet e tyre, të cilat u realizuan pas marrëdhënies seksuale.Vetëm pas pak momentesh që kanë lënë këto fotografi, ata janë parë nga dhjetëra mijëra njerëz në Bosnje, Kroaci, Serbi dhe vende tjera të Ballkanit. Rrjetet sociale po “bombardohen” nga ky skandal. Se në Facebook shpërndahet gjithçka e dimë...

Këngëtarja shqiptare bëhet për spital, ja çfarë i ndodhi (Foto)

Këngëtarja shqiptare është gjendur në një situatë jo të mirë shëndetësore.Besa Kokëdhima, një nga anëtaret e jurisë të ‘The Voice’ ka publikuar një foto nga spitali.Besa ka përfunuar në spital si pasojë e helimit nga ushqimi.

Angela Martini skena ‘pornografike’ me të dashurin milioner nga Rumania (Foto)

Angela Martini po i shijon në maksimum pushimet me të dashurin në Los Angelos.Modelja shqiptare ka kohë që është në lidhje me milionerin rumun Dragos Savulescu. Së fundi, bukuroshja shqiptare ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale teksa shihet mjaft e nxehtë,.Në një prej pozave “alla” pornografike, modelja shihet të ketë hipur mbi të dashurin, e cila gjë na...

Shkëndija pas punëve të shumta, e ‘kallë’ plazhin e Dubait me format bombastike (Video)

video

Është shumë e përfolur në mediet rozë për shkak të formave të saj bombastike.Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Shkëndije Mujaj, transmeton Gazeta Express.Shkëndije format e saj seksi nuk heziton t’i shfaqë aspak para ndjekësve të saj në rrjetet sociale.Këto ditë Shkëndija është duke pushuar në Dubai.Ajo në profilin e saj në Instastory ka publikuar një video ku tregon...

Çiljeta nga një sex bombë fillon të këndojë ilahije? (Video)

Sex bomba shqiptare Çiljeta Xhilaga e cila kohë më parë ka deklaruar se shkon në xhami dhe se falet.Por në anën tjetër zhvishet sa të mundet, ka shancë të fillojë të këndojë ilahije, kjo për shkak se në profilin e saj në facebook ajo shpërndanë lajme të cilat kanë të bëjnë me fenë muslimane. (ilirianews.mk)

Pornostarja shqiptare po i çmend kosovarët me foto të nxehta! (+16)

Porno ylli shqiptar, Alby Rhydes ka postuar disa foto shumë seksi në rrjetet sociale.Edhe kësaj here ajo ka provokuar fansat e saj me dy foto shumë seksi.Alby është njëra prej dy porno yjeve shqiptarë që janë aktore të filmave pronografik në SHBA.

Gjoks më gjigant nuk keni parë, kujdes sytë (Foto)

Zeshkanja kaçurrele është emëruar si “mbretëresha e Instagramit për gjoksi” dhe po e merr këtë titull shumë seriozisht.Me mbi 2,2 milion ndjekës në rrjetet sociale, së bashku me 210,000 ndjekës në Twitter dhe 500,000 ndjekës në Facebook – Iryna di se si të punojë me pasuritë e saj në avantazhin e saj.Lindur në Krime, Ukrainë, në një jetë të...

Flaka prek “zogun”… me të dyja duart (Foto)

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ka prekur pjesët e saj intime.Foto është mjaft provokuese, ndërkohë që ka përfunduar performancën e saj në “Your Face Sounds Familiar”./Gazeta Express/

Ngjajshmëri e madhe mes dy bukurosheve Shqiptare (Foto)

Shikoni sa ngjajnë bukuroshet ne fjalë ku kohet e fundit shkëmbejnë pëlqime dhe komente ne rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.Oriola Marashi shquhet për stil te veçantë ku kohëve të fundit është imazh i fotografit të njohur Endrit Mertiri kurse në anën tjetër bukuroshja e vogël Sara Hoxhaxhiku shpesh shihet përkrah bukurosheve nga Shqipëria ku gjithashtu ka qenë imazh i ca...

Seks bomba australiane po e çmend internetin me këto poza super të nxehta (+16)

Bukuroshja bombastike australiane, Emily Sears s'ka të ndalur.Ajo ka realizuar edhe një mori fotografish të reja, secila më joshëse se tjetra.Fotografi Kittrell Cage i ka shkrepur disa fotografi, në të cilat biondja 32-vjeçare duket fantastike në ambientet e një hoteli. /Express/

Powered by themekiller.com