< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Rozë

Bebe Rexha “bënë” seks (Video)

Beberexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha ka publikuar një video në rrjetin e saj Instagram, transmeton parrotlla.net Ajo në video duket teksa vazllëzon dhe në veshjen e saj shkruan fjala “sex” kurse bukuroshja e improvizon atë me trupin e saj. Shikoni videon! // // http://scontent-fra3-1.cdninstagram.com/t50.2886-16/12786979_242889212714208_2065169751_n.mp4

A është ky burri i Adelina Ismajlit ? (FOTO)

Adelina

Diva e muzikës shqiptare Adelina Ismajli kohëve të fundit po është më shumë aktive nëpër rrjetet sociale. Por ajo çka iu bie në sy është një djalë që vazhdimisht poston foto me të. Nëse është burri i këngëtares Ismajli ne i urojmë dashuri të pandarë, shkruan express.

Fjolla Morina e prek “zogun” (Foto)

FjollaMorina

Fjolla Morina është aktualisht këngëtarja e cila po e dëshmon se është edhe nënë e zonja. Ajo ka postuar një foto në Facebook, ku tregon që ka kënduar në Elbasan. Duket mjaft bukur.

Këto janë shqiptaret me të pasmet më seksi (FOTO)

Pasmet

​Yjet e estradës shqiptare, tashmë e kanë shndërruar në trend “promovimin” e të pasmëve. Pos që shumica prej tyre nëpër spotet e ndryshme i nxjerrin në pah të pasmet e tyre, ato edhe nëpër fotografi të ndryshme që i postojnë nëpër rrjetet sociale, bëjnë garë ndërmjet vete se kush i ka më seksi dhe më të mëdha. Në vazhdim, do t’ju...

Mirëmëngjesi i nxehtë nga Kallashi (Foto)

Kallashi

Valltarja e klubeve të natës, Donjeta Kosumi e njohur is Kallashi po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht provokon fansat e saj duke postuar foto 'HOT'. Para pak çastesh Kallashi ka postuar një foto vetëm në bikini duke u shfaqur përvëluese qysh në mëngjes, përcjell ORAinfo.

Kur Genta pozonte nudo (Foto)

Genta

Këngëtarja, Genta Ismaili ka thyer moti tabun e të dalurit zhveshur në skenë. Ju sjellim një fotografi nga arkiva e këngëtarës seksi, Genta Ismaili. Si dukët Gentës më nuk i bënë pershtypje pozat e tilla nudo. /20minuta

Pornostarja shqiptare sjell disa imazhe eksituese (Foto+16)

Alby

Një ndër aktoret më të nxehta të industrisë pornografike në SHBA, Alby Rydes, ka sjellë disa imazhe të reja në rrjetet sociale. Ylli i filmave për të rritur këto ditë ka vizituar plazhin, nga ku është shprehur e kënaqur me ngjyrën që ka marrë. Në njërin prej postimeve, ajo thotë se duhet të angazhojë dikë që në çdo moment ta fotografojë. Alby...

Ja si dukej Kallashi kur ishte fëmijë (Foto)

Vallëtarja dhe këngëtarja me famë, Donjeta Kosumi, e njohur me nofkën Kallashi, po befason fansat e saj më fotografitë provokative, që publikon herë pas herë në rrjetet sociale. Por a e keni idenë se si dukej Kallashi kur ishte e vogël. Së fundi ka filluar të qarkullojë në rrjete një fotografi e saj nga fëmijëria, të cilën jua servirim ta...

Rita sërish harron Kosovën

RitaOra

Ceremonia e ndarjes së çmimeve Oscar mori vëmendjen e të gjithë shqiptarëve. Kjo për faktin se Kosova bëri historinë duke u futur për herë të parë në Akademinë e Filmit për kategorinë e filmave të shkurtër, transmeton Telegrafi. Megjithëse nuk arritën të rrëmbejnë trofeun, pjesëmarrja e tyre në “Oscar” dhe fjalët shqip në tepihun e kuq emocionuan të gjithë. Ishin shumë të...

Kristina Prengaj ka vendosur t’ju çmend të gjithëve (foto)

Kjo është Kristin Prengaj. Seksi modelja nga Shqipëria që i ka vetëm 18 vjet po ndez fansat e saj me trupin dhe bukurinë që e ka. Një vajzë e re plot ëndrra në jetë. Ka qenë imazhi i Roberto Cavalli dhe ka dale shoqëruesja e parë në Miss Universi. I pëlqen të jetë në lëvizje dhe të konkurrojë. Përkrahja më e...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com