< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Njohje Online

Harrojini të gjitha femrat, kjo prishtinase ta kënaq syrin

Përshëndetje, une quhem Iris nga Prishtina dhe jam modele. Jam Kosovare qe jeton jasht dhe nuk kam shume shoqëri. Për këtë arsyje kërkoj shoqëri të re që mund t'i shkëmbejm fotografi të ndryshme ne whatsapp ose viber. Jam e interesuar per djem që kanë whatsapp ose Viber, që të mundem me jau dergu shumë sete të fotografive që i kam...

Jam 33 vjeçare , kërkoj një mashkull për lidhje serioze… Ky ësht numri im, ju lutem dua djem Serioz!

Ajo preferon te jete shqiptar sepse thote qe shqiptaret jane te lezetshem dhe te eger ne shtrat. Per me teper ajo ka len dhe numrin e saj te telefonit per ta kontaktuar ate menjehere. Por ajo ka edhe disa kushte perveq kesaj dhe per ti mesuar kushtet e Shqipes dhe per ta marr numrin e telefonit, ju duhet se pari...

Jam Artiola kërkoj lidhje serioze (Njohje Online)

Emri (pseodonimi) artiola Datelindja 1991-09-XX Horoskopi Virgjireshe kerkon lidhje Serioze (martesore) Vendbanimi momental Kosova / Peja Vendi i lindjes kosov Qyteti i afert peja Statusi ndare Femije asnje Gjatsia 168cm Pesha 59kg Ngjyra e flokve e argjent Ngjyra e syve Te zi Alkooli Anti-Alkoolik-e Shkollimi Shkollen e mesme/gjimnaz Jam Artiola kerkoj lidhje serioze nuk dot pendohet ai qe do te kotaktoj me mua,se jo vetem qe jam e bukur por kam mendje dhe shije....

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com