< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Ndryshe

Jam Aida kërkojë një djalë për argëtim (Numri, foto)

Përshëndetje të gjithëve. Jam Aida nga Kosova dhe jam në kërkimë të një djali që më respekton dhe më argëton. Nuk ka nevojë të ketë para sepse para kam sa të duash, vetëm më duhet të më bëjë shoqëri dhë të më argetoj. Nëse jeni të interesuar numrin e telefonit e keni posht shkrimit. Për ta marr numrin ju duhet të...

Rrëfen Shkurta nga Tetova: Ja pse e tradhëtova burrin tim Sinanin, unë nuk kisha faj, por ai ishte…

Tradhëtia është një ndër temat që shumica prej nesh nuk do të donin ti diskutonin, por pavarësisht, ajo luan një rol të rëndësishëm në jetët e njerëzve. Jo gjithë secili tradhëton, ka edhe nga ata njerëz të cilët janë të lumtur me jetën martesore. Ku qëndron dallimi mes personave besnik dhe atyre jo besnik? Kliko ne reklam posht shkrimitper te...

E shtuna që po vjen, dita që lajmëron apokalipsin

Një parashikim shokues që ka të bëjë me planetin Tokë. Sipas një interpretimi të librit të Testamentit të Ri, planeti ynë rrezikon që të zhduket brenda pak vitesh. 23 shtatori është data që lajmëron apokalipsin, ku sipas teoricienëve të konspiracionit shtrirja e planetit, së bashku me atë të yjësive të Luanit dhe Virgjëreshës, do të krijojë një proces që do...

Po ju tregoj një histori të shkurtër dashurie..

Jam një vajzë 23 vjeçe me flok kaçurela të zeza jam elegante, zeshkane dhe goxha joshëse.  Para dy vjetësh kur isha 21 vjeç sapo isha fejuar me një djalë që jetonte në serës “ishull në Greqi” e doja në të vërtetë se ishte djalë i mirë. Për ta lexuar historinë time të plotë, klikoni reklamen me poshtë dhe do tju...

Si te fitoni para nga Instagram leht dhe shpejt

Pjesa më e madhe e njerëzve e përdorin Instagram-in për të postuar foto nga jeta e tyre e përditshme. Përdoruesit e Instagram-it me më shumë se 1000 ndjekës mund të fitojnë mbi 40 Euro në javë për një postim. Kliko mbi video posht për t'u regjistruar. Suksese

Shkojnë në varrimin e babait, por befasohen me atë që shohin (Video)

Kjo pra, është paraqitur në videon më poshtë, përmes një reklame! Një baba që mashtron fëmijët e tij, duke u dërguar njoftimin që kinse ka vdekur, për t’i sjellur në shtëpi. Fëmijët i kishin uruar Krishlindjet përmes telefonit, në pamundësi për ta pritur bashkë, mirëpo kur ata morën njoftimin e vdekjes së babait, u mërzitën dhe u nisën menjëherë në...

Rrëfehet Shqiptarja: Komshiu im më mbushi plot me…

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale e Jugut të vendit, as që guxoja të mendoja për një aventurë seksuale, se lerë më të bëja këtë. Nga ana tjetër, në moshën 20-vjeçare më pati kapur sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. Duhej që të prisja procedurat e...

Në Velipojë kam bërë seksin më të mirë të jetës time

Ishte verë dhe vendosëm të shkonim me dy shoqe në pushim në Velipojë, së paku të rrezitemi në det… Nuk kishim asnjë shok me vete dhe mendonim të bënim ndonjë shok. Meqenëse nuk kishim rezervuar ndonjë hotel, vendosëm të vendosemi në një shtëpi private. Kur po shikonim një shtëpi, ishte një njeri i shtrirë nën një hije në oborrin...

Tronditë qytetarja nga Ferizaji: Unë e tradhëtoj burrin tim, por ai mua më…

Jam 55 vjeçe, nga Ferizaj. Që kur isha 20 vjeçe u njoha me tim burrë, me të cilin pastaj u martuam dhe i kemi dy fëmijë. Por, pas pesë vjetësh të martesës sonë njoha një të ri dhe rashë në dashuri me të. Njëjtë kishte vepruar edhe im burrë me sekretaren e tij, me të cilën pastaj ishte pesë vjet...

Djali e ngacmoi në rrugë, më pas ndodh e papritura (Video)

Ngacmime të djemve ndaj vajzave në rrugë janë të zakonshme nëpër rrugët e Tiranës. Por jo të gjitha vajzat reagojnë ndaj tyre. Por videoja që do të shikoni më poshtë do të ju bëjë që të mendoheni dy herë para se të ngacmoni një vajzë, transmeton syri.net. Shikim të këndshëm Vajza e masakron djalin qe e ngacmoi by news-al

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com