< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Ndryshe

Nuk e njihja fare, më kerkoi seks me sms u takuam dhe më pas…

Nje dite me erdhi nje sms ne tel ku me thoshte jam nje qejflie nga dr 25 vj dua te njihemi. Ia ktheva pgj i thash me kenaqesi. Filluam te shkembenim sms hot e histori erotike te ndryshme me thoshte s sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pith ne bythe. Po me pelqenin sms e saj sepse...

Jam 23 vjeçare e fejuar me një djal që jeton në Gjermani por nuk po me merr me vete, çka të bëjë unë?

Jam nje vajz 23 vjeqare qe 8 muj jam feju me ni djal qe jeton ne gjermani e kem ma kunor per mem mar aj atje por aj po gjan nonstop arsye per mos mem mar. Niher nkurs derisa e japa testin A1 tani terminin. Niher mka qu foto tu fol neper rrjete sociale me tjeter kan ja kom fal...

Si t’ja gjejm numrin shokut/shoqes në Facebook 100% funksionon

Të gjithë ne jemi të interesuar të dimë se kush po e sheh profilin tonë të Facebook-ut. por për ta gjetur numrin kjo mënyrë e thjeshtë ju tregon se si. Në anën e majtë të faqes së Facebook-ut, klikoni me tastin e djathë dhe zgjidhni opsionin View Page Source. Më pas, CTRL+F ku ju del një kuti e vogël. Aty do...

Histori +18: Komshiu më shqyen vazhdimisht është i uritur për seks

Unë jam një grua 35 vjeqare e martuar që 6 vite. 2 vitet e para kemi jetuar së bashku me familjen e burrit ndersa që 4 vite jetojmë vetëm me burrin në banesën e re. Sipër neve jetonin disa student e punëtor me qera të cilët ishin kryesisht nga vende jasht Prishtinës. Njëri nga ata qysh ditën e parë kur...

Jemi kusherinka dhe duam që t’jua tregojme se na e bëjmë…

Përshëndetje shqiptarë kudo që jeni, ne jemi nga Kosova dhe emri jone është Valmira dhe Besiana. Jemi 21 dhe 24 vjeç dhe pasioni ynë është argëtimi dhe S*ksi 3'she. Kërkojmë shoqëri të re që na plotësonë dëshirat tona sidomos në shtratë sepse jemi profesioniste për ta thithur akulloren :) Ata persona që dëshirojnë ta prekin qiellin e shtatë, na kontaktoni në këto...

Godet 23 vjeçarja zvicrane: Ja bëj letrat, ia blej banesen dhe veturën veç le të…

Brikena nga Kosova që jetonë në Zvicer, i ka shkruajtur portalin tonë një mesazh dhe kërkon diqka interesant nga meshkujt Shqiptar. Ajo e ka një kusht për të gjithë ata që janë të interesuar të lidhen me Brikenën, ajo kërkon të paktën 10 here në javë marrëdhenje. Ata që munden t'ja plotësojë dëshirën Brikenës, i fitonë letrat dhe banim në Zvicër....

Jam një vajzë nga Kanada (Kosovare), kërkoj te njoh një djalë… (Profili)

Jam një vajzë beqare nga Kanada( Kosovare ) dhe kërkoj të njohë një djalë nga 25 deri 44 vjeqë për lidhje serioze. Personi duhet të më respektojë dhe të mos ketë aventura me tjera vajza. Ju kisha lut vetem personat serioz të më kontaktojnë Për ta shikuar profilin dhe fotografitë e mia, ju lutem klikoni mbi video posht shkrimit dhe do...

Jam Alberta 20 vjeqare jetojë në fshatë dhe dua që të njihem me…

Përshëndetje, jam Alberta nga fshati Llupq dhe jam e pasionuar mbas bujqësisë. Kam studiuar në Bujqësi dhe jetojë vetëm. Kam nevojë të njihem me shoqëri të re, të argëtohemi sepse nuk e kam problem për para. Personi në fjalë duhet të më respektojë, të ketë shtëpi të veten, për tjerat kujdesem unë. Ju lutem vetem personat serioz mund ta marrin...

Rrëfen Prishtinasja: Ai djal i cili i plotëson këto kushte, do ta marr me vete në Zvicër

Jam një vajzë 23 vjeçare kam të mbaruar vetëm fakultetin e drejtësisë, aktualisht punoj në një kompani private si menaxhere e një restauranti. Jam e interesuar ta gjej një djalë i cili është serioz dhe poashtu i njeti djal që ka respekt dhe që është pak i bukur. Unë nuk kam pasur kontakte seksuale me asnjë mashkull, prandaj dua një që...

Albulena nga Ferizaj: Më shpesh e bëjë me vjehrrin e kunatin se sa me burrin!

Rrefimi i Albulenës nga Ferizaj po i çmend gjithë Shqiptarinë. Ajo rrëfen historinë e saj për portalin tone, ku sipas saj ajo prej ditës që është martuar kishte bërë sex me burrin vetëm 3 here dhe burri i saj ka ikur për në Zvicer me punë dhe nuk vjen për pushime. Ka gati 1 vitë që ajo nga mungesa e saj...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com