< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Lajme

Ja mashkulli që i pati ne shtrat gjitha VIP-at e Estradës

Fatmir Hysenbelliu është një nga të rinjtë më të pasur e më të përfolur në kryeqytet. Ai është tepër I koemntuar për jetën luksoze dhe ushtrimet e shtrenjta që bën. Dhe së fundmi, pikërisht në një nga udhëtimet e tij, Fatmiri ka patur rastin të takojë seks simbolin Pamela Anderson. Këtë moment ai nuk e ka lënë t’i shpëtojë...

Gjermania heq vizat për kosovarët, ja si dhe ku mund ta merrni një të tillë

Në Gjermani numri i vizave të punës për shqiptarë, boshnjakë dhe të tjerë nga Ballkani është rritur me 70% në tetë muajt e parë 2017. “Die Welt” i ka kushtuar sot dy artikuj temës së punësimit të të huajve në Gjermani.“Një punë në Gjermani, shumë njerëz në vendet e Ballkanit Perëndimor e shohin këtë si të vetmen rrugëdalje nga papunësia...

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka te vdekur edhe te plagosur.. (Video Exluzive)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur.Identiteti i tyre nuk dihet, ndërsa policia...

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, Shqiptari vret gruan e tij vetem pse ajo…(Video)

Një grua 52 vjeçe është qëlluar për vdekje me thikë nga burri i saj. Krimi ka ndodhur në Varese,në një familje emigrantësh shqiptarë.Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur rreth orës 16:30 minuta të pasdites së sotme. Viktimë e kësaj ngjarje ka mbetur D.V 52 vjeçe, ndërsa në pranga është vendosur burri i saj, Arben Vrapi, 62 vjeç, Ja...

Erdogani e kallë Vuçiqin, i flet Shqip në fytyrë, shikoni reagimin e tij (Video)

Gjatë vizitës zyrtare të presidentit turk Recep Tayyip Erdogan në Serbi, para pallatit presidencial ishin vendosur dhjetëra kamera që kanë filmuar një bisedë joformale mes presidentit turk dhe atij serb. .Presidenti turk fillimisht bisedoi me shefin e diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, me të cilin kishte zhvilluar disa takime. Para se të nisen në pallatin presidencial, Vuçiq u dëgjua teksa i...

Dhunë me shkop dhe ofendime kafshërore nga mësuesit, ç’po ndodh me nxënësit autik?!

Pamjet e shoqëruara me zërin e mësuesve që fyejnë dhe dënojnë nxënësit e shkollës “Luigj Gurakuqi”, të cilët janë fëmijë me probleme mendore dhe autikë flasin qartë për dhunë psikologjike dhe fizike të ushtruar brenda mureve të një institucioni arsimor. Në videon e transmetuar ditën e martë në emisionin Fiks Fare, shfaqeshin me zë dhe figurë pamje të rënda të...

E dhimbshme: E vret veten një ditë pasi e dashura i vdiq në një aksident

Orteku i borës ia mori jetën një gruaje nga Montana gjatë kësaj fundjave, ndërsa familja e të dashurit të saj njoftoi se ai i kishte mbijetuar ortekut të borës, por jo edhe humbjes së partneres dhe për këtë shkak ai ia mori jetën vetes. Zyra e Sherifit në kontin Gallatin njoftoi se Inge Perkins, 23-vjeçare, vdiq të shtunën në një...

U nda nga gruaja pasi pa diçka në këtë foto (FOTO)

U nda nga gruaja pasi pa diçka në këtë foto (FOTO) Martesat përfundojnë me ndarje për arsye të ndryshme. Por a e dini çfarë? Një burrë u nda nga gruaja e tij vetëm pasi pa fotografinë që ai ia kishte bërë asaj. Ai ishte jashtë shtëpisë për 20 ditë dhe kur u kthye, ia bëri një foto gruas së tij, e shikoi...

Godet Hoxha, ja çka thotë për paradën e nesërme (Video)

Imami i xhamisë së Shipolit në Mitrovicë, Fatmir Latifaj, ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale sot, pas publikimit të një videoxhirimi, ku ai dëgjohet duke folur për paradën e planifikuar nga komuniteti LGBTI në Prishtinë. Hoxha i Mitrovicës është shërbyer me fjalë të vrazhda, teksa ka shprehur kundërshtimin e tij për mbajtjen e paradës së homoseksualëve në kryeqytetin...

Ja thejnë hundën Linda Morinës, dyshohet nga antarët e Vetëvendosjes! (Video)

Linda Morina ka postuar nje fotografi ne facebook qe eshte ne shtrat dhe ka gjakderdhje nga hunda. Ajo ka shkruar se e kanë sulmuar disa të rinjë që dyshohet se janë antarë të Vetëvendosjes. Shkaku i sulmit ende nuk dihet dhe se organet kompetente jane duke u marre me rastin dhe se shpejti do te dalin me deklarate. Per ta pare...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com