Jetë & Stil

Vajza Shqiptare del po thuajse e zhveshur në rrugët (Foto)

Vajza Shqiptare

Një vajzë në qytetin e Sarandës, në bulevardin kryesor të këtij qyteti ka ofruar një shfaqje ekstreme pa pagesë për kalimtarët.Vetëm se shfaqja e saj ka qenë më pranë vulgaritetit dhe pornografisë se sa të bukurës dhe sensuales. Vajza ka nxjerrë në pah një pjesë të mirë të të mbathurave “ekstravagante” dhe nuk e ka pasur problem se rruga ishte...

Për këtë arsye, kurrë mos e kyçni klimën porsa të hyni në veturë

Klima

Shoferë të shumtë nuk e pranojnë rrezikun që u kanoset, e ne ju shpjegojmë përse nuk duhet ta kyçni klimën porsa keni hyrë në veturë.Arsyeja pse përnjëherë me të hyrë në veturë nuk duhet ta kyçni klimën është e natyrës natyrore, për të mirën e shëndetit. Kur vetura është e parkuar në të ftohtë, prodhon midis 400 dhe 800...

Vajza shqiptare e tepron në Instagram me provokimin e saj, ja çfarë bën (Foto)

Instagram

Instagrami është një botë virtuale shpesh edhe me një promovim seksualiteti.Vajzat herë herë provokojnë me fotografi sensuale dhe erotike dhe djemtë nuk e përtojnë ironinë dhe përgjigjen sfiduese. Një vajzë e re ka postuar një foto pak të tepruar duke prekur në pjesë delikate të trupit dhe duke shkruar një përshkrim të shkurtër në anglisht: “Jam gati.”Përgjigja e një...

Zbulohet pozicioni i preferuar i meshkujve në seks! Vajza, mos e harroni…

Pozita

Men’s Health kanë kryer një anketim me mbi 800 meshkuj ku kanë treguar se cili është pozicioni i tyre i preferuar gjatë seksit.Pozita e qenushit, e njohur edhe si doggy styleDisa nga komentet e meshkujve për këtë pozitë:– “Gruaja ime gjithmonë përjeton orgazëm me këtë pozicion, dhe pamja është e përsosur.”– “Penetrimi është më i thellë, dhe pamja thjesht...

Përpara se të shkoni në pishina duhet të dini këto 4 rreziqe që ju kanosen

Bazent

Vapa po afron dhe temperaturat priten të rriten gjithmonë e më shumë. Prandaj secili prej nesh zgjedh të shkojë afër detit apo në pishina, sidomos gjatë fundjavës.Por, sipas zbulimeve të fundit duhet të marrim parasysh disa rreziqe që na kanosen përpara se të lahemi në ujin e pishinës. Shkencëtarët amerikanë thonë që përzierja e djersës, urinës dhe klorit në pishina...

Kjo është PIJA MAGJIKE që jua heq thinjat MENJËHERË!

Floket

Kjo pije e mahnitshme, përpos që i heq thinjat, gjithashtu e përmirëson pamjen dhe shëron shumë sëmundje të lëkurës.Përbërësit:– Një kilogramë mjaltë– Karafil të hudhrave– Katër limonë– 200 g vaj farë liriPërgatitja:Dy limonëve ia hiqni lëvoren dhe pastaj të katërtit, bashkë me tre karafile të hudhrave i përzieni.Pastaj, e shtoni vajin e farës së lirit dhe mjaltin dhe i...

Ja vendi i preferuar i meshkujve ku dëshirojnë të bëjnë seks…

seksi

Sipas një studimi të ri të bërë nga një brend i njohur i prezervativëve, 73% e meshkujve dëshirojnë të bëjnë “ndyrësira” nën dush.Dhe jo vetëm kjo, 62% e tyre kanë thënë që më parë do të bënin seks nën dush se sa në tualet të avionit!Pikërisht, obsesioni mashkullor me seksin nën dush ka kuptim. Gjithsesi patjetër duhet që të...

Zgjeroni këpucët në mënyrë të sigurt me këtë truk të mahnitshëm!

Kepucet

Padyshim që ndonjëherë gjatë jetës tuaj keni pasur probleme me këpucë të ngushta, e veçanërisht me këpucë të reja.Nëse mendoni se këpucët e përpunuara nga materiale natyrale, si p.sh. nga lëkura, nuk mund të zgjerohen, atëherë mos u dëshpëroni sepse ka zgjidhje për këtë problem, transmeton Telegrafi.Merrni dy qese dhe mbyllni ato (siç shihet në foto), dhe ¼ e...

Kjo që i ndodhi kësaj vajze nga Kosova mos i ndodht askujt..!! (Video)

Dhendrri

Janë pasojat që Fahrije Topallit nga Ferizaj ia la ish dhëndri i saj. Ngjarja ndodhi të premten kur I.Kuqani sipas familjarëve erdhi ta marr vajzën e Fahrijes, Vanesën që ishte e martuar para 2 muajsh.Me të hyrë në oborr kishte takuar zonjën e shtëpisë dhe fillojë përleshja.Për më shumë ndiqni videon më poshtë. / Gazetavip.com

Shmangni këto ushqime dhe seksi do të jetë si në filma! (Foto)

seksi

Dëshira seksuale është e kontrolluar nga ajo që quhet libido. Kjo libido është e lidhur me disa faktorë që mund të jenë socialë, psikologjikë apo hormonalë.“Tek meshkujt, hormoni testosteron ka lidhje direkte me libidon. Testosteron i ulët do të thotë dëshirë seksuale e ulët”, thotë doktori amerikan Michael Hirt, i cili i kuron me ushqim pacientët që i ankohen...

Powered by themekiller.com